Back To Top
İstanbullu Gelin sezon finali izle! İstanbullu Gelin 53. son bölümünde neler oldu?

İstanbullu Gelin sezon finali izle! İstanbullu Gelin 53. son bölümünde neler oldu?

 - Son Güncelleme: 09.06.2018 Cumartesi 09:55
İstanbullu Gelin sezon finali izle! İstanbullu Gelin 53. son bölümünde neler oldu?
- A +

İstanbullu Gelin sezon finalini izlemek için haberimize bakabilirsiniz. Star Tv'nin sevilen dizisi İstanbullu Gelin 53. bölümüyle sezon finali yaptı. Peki yeni sezon ne zaman başlayacak? 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte İstanbullu Gelin sezon finalinde yaşananlar ve son bölümden tüm detaylar.

İstanbullu Gelin sezon finali izlemek için haberimizden faydalanabilirsiniz. Star Tv'de cuma akşamı izleyicisiyle buluşarak sezon finali yapan dizide yine heyecan doruktaydı. İstanbullu Gelin sezon finalinde, Adem'in intikam hırsıyla Boranlar büyük darbe yiyor. Acı son ile biten İstanbullu Gelin sezon finalini izlemek için sayfamızda paylaştığımız videoya bakmanız yeterli. İşte İstanbullu Gelin 53. bölüm (sezon finali) ve tüm detaylar.

İSTANBULLU GELİN 53. BÖLÜM SEZON FİNALİNDE YAŞANANLAR

Fikret’in Boran Air uçağında yakalanan uyuşturucu nedeniyle hapse girmesinden sonra şirketleri satmak zorunda kalacak Faruk. Tabi sadece şirketler değil, konakta elden gitmek üzere! Esma Hanım, tüm ailesiyle yıllarını geçirdiği konağın içinde bir hayalet gibi dolaşmaya başlıyor. Gözünün önünden geçen anılar, yıllar, onu perişan ediyor. Konakta yaşanan son günler, zor günlerin de habercisi.

İSTANBULLU GELİN SEZON FİNALİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Süreyya, yaşadığı strese daha fazla dayanamıyor ve sancılanarak hastaneye kaldırılıyor. Erken doğum şüphesi bulunan Süreyya, bebeğini mi kaybedecek? Şimdi herkes yeni yayınlanan tanıtımdan bu sonucu çıkarmaya başladı. Başrollerinde Aslı Enver ile Özcan Deniz’in yer aldığı dizinin sezon finali, acı bir sonla bitebilir.

İSTANBULLU GELİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İstanbullu Gelin 52. son bölümde; Boranlar bir haberler sarsıldılar. Konağa gelen polis ekipleri, Boran Jet uçaklarında uyuşturucu bulunduğu gerekçesiyle Fikret’i gözaltına aldı. Faruk ve Fikret polis amirinin açıklaması karşısında dondu kaldı. Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Fikret bu durumdan nasıl kurtulacak? 

İSTANBULLU GELİN GEÇMİŞ BÖLÜMLERİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Burcu’nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip’te büyük bir kırılmaya neden olur. Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya’yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif’i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir.

İSTANBULLU GELİN SEZON FİNALİ ÖNCESİ OYUNCU AÇIKLAMALARI

“Beraber gülüp, eğlenen, sıkıntıları birlikte aşan bir ekibiz” diyen Özcan Deniz, Aslı Enver ve İpek Bilgin İstanbullu Gelin'in sezon finali öncesi konuştu.

İstanbullu Gelin’in sezondaki başarısı için neler söyleyeceksiniz?

Özcan: Güzel bir sezon geçirdik. Biz diziye başlarken enerjimiz tabi ki farklıydı, birbirimizi tanımıyorduk. Allahtan Aslı ile daha önce birlikte film çekmiştik, o yüzden güzel bir enerji yakaladık. Dizi başladıktan sonra herkes birbirini tanıdı. dost, arkadaş olduk. Bu da Seyirciye yansıdı, bizde rahatladık.

İpek: Yorucu geçti, sonuç iyi olunca yorgunluk da unutuluyor. Yönetmeniz zeyney Günay Tan dizi için çok uğraştı, bunun başarılı sonuçlarını görüyoruz.

Aslı: Benim içinde sezon çok iyi geçti. Özcan’ın ve İpek’in de dediği o kadar doğru ki. Bizlerin arasındaki bağın doğru kurulmasına sebep yönetmenimiz Zeynep, Deniz ve Recai tabi ki. Senaryo ile oyuncunun arasını bulan her şey ile ilgilenen her şeyin doğru yürümesini sağlayan Zeynep. Aramızdaki uyum enerji biz hep böyleyiz aslında. Beraber gülüp eğlenen bütün sıkıntılarımızı burda birlikte aşan bir ekibiz.

İpek: Çok zorlandığımız zamanlar da oldu ama sonucu kötü çıkan bir işte de bu kadar zorlanıyorsunuz aslında. O kadar zorlanmaya bir de kötü çıksa çok korkunç bir şey olurdu.

Özcan: Adı konak dizisi ama çok karakterli ve çok mekanlı bir iş. Dönem dizisi çeksek bu kadar yorulmazdık. Her mekanımız İstanbul’un farklı yerlerinde Bursa’ya da gelip gidiyoruz.

Aslı: Bir de bizim casttımız tiyatro kökenli. Neredeyse tüm oyuncularımızın oyunu olduğu için set arkasındaki ekibimiz bu konuda inanılmaz özverili. Herkesi istediği saatte çıkartıp oyununa yetiştebilmek ya da oyundan gelmesini beklemek adına canla başla çalışıyorlar. Acısıyla tatlısıyla bir iş çıkıyor ortaya onunda bu kadar sevilip izlenmesi çok güzel bir şey.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN