Hande Erçel'e bomba ihanet! Kaan Yıldırım bakın kiminle aldatmış?

Hande Erçel'e bomba ihanet! Kaan Yıldırım bakın kiminle aldatmış?

Kısa süre aşk yaşayan Kaan Yıldırım-Hande Erçel çifti sürpriz bir şekilde ayrılmıştı. Beraber tatile çıkan çiftin tatil dönüşü Hande Erçel'in açıklamaları sonrası ayrıldıkları ortaya çıkmıştı. Yıldırım, Bodrum'da tatil yaparken Erçel ise sessizliğe büründü. İkilinin ayrılmasına ilişkinse bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Kaan Yıldırım Hande Erçel'i aldattı. Bakın Yıldırım, Hande Erçel'i kiminle aldatmış?

Geçtiğimiz aylarda Londra'da beraber tatil yapan Kaan Yıldırım-Hande Erçel çifti sessiz sedasız ayrıldı. Türkiye'ye dönen çift kendilerine yöneltilen sorular karşısında sessiz kalınca ayrıldıkları ortaya çıktı. Ayrılığın nedenin ise ihanet olduğu iddia edildi. Magazin ortamında konuşulan iddia ya göre Kaan Yıldırım, Hande Erçel'i başka bir güzelle aldattı. Kaan Yıldırım'ın paylaşımları ise ihanet iddialarını güçlendirdi. İşte Kaan Yıldırım'ın Hande Erçel'den vazgeçmesini sağlayan güzel.

kaancik.jpg

KAAN YILDIRIM- HANDE ERÇEL AYRILIĞINDA İHANET İDDİASI

İlişkilerini kameralardan uzak yaşamaya çalışan Hande Erçel-Kaan Yıldırım çiftinin mutlulukları kısa sürdü. Erçel'in kendisine yöneltilen sorular karşısında, arkadaşız yanıtı sonrası Yıldırım'dan ise, "Hande ne dediyse o" tepkisi geldi. Ayrılan çiftin ayrılık nedenleri de ortaya çıktı.

kaanyildirim.jpg

ADI YİNE AYNI KADINLA AŞK DEDİKODUSUNA KARIŞTI

İddialara göre Kaan Yıldırım, Hande Erçel'i Tuğba Açıkgöz ile aldatmıştı. Yakışıklı oyuncu son yaptığı paylaşımlarla bu iddiaları güçlendirdi. Önceki dönemlerde de Tuğba Açıkgöz ile adı anılan Yıldırım, Tuğçe Açıkgöz ile aynı yerden tatil paylaşımları yapan Kaan Yıldırım kafaları karıştırdı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN