Back To Top
Kadın 39. bölüm fragmanında Pırıl Şirin'in gerçek yüzünü haykırıyor | Kadın 38. bölüm izle

Kadın 39. bölüm fragmanında Pırıl Şirin'in gerçek yüzünü haykırıyor | Kadın 38. bölüm izle

Kadın 39. bölüm fragmanında Pırıl Şirin\'in gerçek yüzünü haykırıyor | Kadın 38. bölüm izle
- A +

Kadın 39. bölüm fragmanında şok eden gelişme. Pırıl kucağında çocukları ile Enver Bey ve Hatice Hanım'ın evine gidiyor. Şirin'in gerçek yüzünü haykırıyor. 'Şirin hem babamla hem de kocamla yatıyor' Kadın 38. bölüm izleme linki ve yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Kadın 39. bölüm fragmanı diziden hemen sonra yayınlandı. Fragmanda Pırıl Şirin'in evine gidip Enver Bey ve Hatice Hanıma Şirin'in resimlerini gösterip 'hem babamın hemde kocamın sevgilisi' diyor. Kadın 38. bölüm izleyicileri yeni bölümü heyecanla beklemeye başladı. Kadın yeni bölüm fragmanı haberimizde...

KADIN 39. BÖLÜM FRAGMANI

Kadın 39. bölüm 13 Kasım aalı akşamı ekranlarda olacak. Kadın yeni bölüm fragmanında Sarp'ın eşi Pırıl Şirin'in gerçek yüzünü kaykırıyor. Hemde fotoğraflar ile birlikte. Enver Bey Pırıl'ın hem babamın sevgilisi hemde eşimle birlikte sözleri karşısında Şirin'i evden kovuyor. İşte Kadın 39. bölüm fragmanı

KADIN 38. BÖLÜM CANLI FULL İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

KADIN 38. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar’a ilik vermeyi kabul eden Şirin’i Sarp’ın nasıl ikna ettiği merak konusudur. Şirin ise iliği vermeyi kabul etmesine rağmen Bahar’ı huzursuz etmek için elinden geleni yapar. Sarp’ın, kardeşiyle bir ilişkileri olduğunu bilme düşüncesi bile Bahar’ın mahvolmasına sebep olurken, Şirin bir adım daha ileriye gider. Bahar’dan Sarp’ın yaşadığını gizlemek ise Arif’i içten içe rahatsız etmeye başlar.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN