Back To Top
Kadın 46. bölüm fragmanı izle: Sarp, Bahar ve Pırıl ile aynı evde...

Kadın 46. bölüm fragmanı izle: Sarp, Bahar ve Pırıl ile aynı evde...

Kadın 46. bölüm fragmanı izle: Sarp, Bahar ve Pırıl ile aynı evde...
- A +

Kadın 46. bölüm fragmanı yayınlandı, izleyici meraklandı. Ceset torbasındaki kim? Kim öldü? Kadın yeni bölüm fragmanında Bahar ve Pırıl aynı evde ayrıca çocuklar kardeşleri ile tanışıyor. Sarp bahar ve çocukları son anda kurtarırken Saray apartmanından bir ceset çıkıyor. İzleyiciler ceset torbasında kimin olduğunu merak ediyor. İşte Kadın 46. bölüm fragmanı ve Kadın yeni bölümde neler olacağının ipuçları...

Kadın 46. bölüm fragmanı kanal tarafından sosyal medya hesabında paylaşıldı. Fragmanda apartmandan çıkarılan ceset torbasındaki kim? Saray Apartmanında ölen Bahar'ın annesi Hatiçe mi? Kadın yeni bölüm fragmanı izleyicileri heyecanlandırdı. 22 Ocak Salı günü yine aynı saatinde yayınlanacak olan Kadın 46. bölümde neler olduğunun ipuçları ve Kadın yeni bölüm fragmanları haberimizde...

19-01/19/kadin-46-bolum-fragmani-ceset-torbasindaki-kim.jpg

KADIN 46. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Kadın 46. bölümden 2 fragman kanal tarafından paylaşıldı. Peki Kadın dizisi ne zaman yayınlanacak? İzleyicileri yaklaşık 3 hafta süren hasretin ne zaman biteceğini merak ediyor. Kadın yeni bölüm 22 Ocak Salı akşamı ekranlarda olacak. Kadın 46. bölüm fragmanı izleyicileri heyecanlandırdı. Bahar ve Sarp çocukları ile gizli bir evde kalmaya başlıyor. Doruk soruları ile annesini zor durumda bırakıyor. İlk kez babası ile beraber bir gece geçirecek olan bu minik kalp çok mutlu. Nisan da kardeşi kadar mesut. Ta ki Pırıl ve çocuklar onları bulana kadar. Kapıya dayanan Pırıl, Sarp'ın mutluluğuna gölge düşürecek. Bahar, Pırıl ve 4 çocuk Sarp ile aynı evde.

Kadın son bölümde Sarp, Bahar ve çocuklara son anda yetişerek onları güvenli bir yere götürüyordu. Hatta Arif de o anları hayretle izliyordu. Kadın yeni bölüm için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Sarp Nezir’in harekete geçtiğini öğrenir öğrenmez Bahar ve çocukları kaçırmayı başardı. Ancak bu kaçış son anda gerçekleşti. Ve Nezir’in adamları evde birini öldürdü. Yeliz, Ceyda ve Hatice evdeydi. Arif’in şaşkın bakışları arasında ‘kadın öldü’ diye kaçan Nezir’in adamlarının kimden söz ettiği merak ediliyor. 

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Fox TV'de Özge Özpirinçci, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar’ın başrollerini oynadığı Kadın dizisi 25 Aralık Salı akşamı 45. son bölümüyle ekrana geldi. Kadın'ın son bölümünde kimin öldüğü ise merak konusu oldu. Kadın son bölümde Bahar'ın hayatının tehlikede olduğunu öğrenen Sarp harekete geçti. Bahar'ı ve çocuklarını alarak evden çıkan Sarp'ın karşısına Nezir'in adamları çıktı. Sarp kapıda bekleyen adamın başına silah dayayarak Bahar ve çocuklarla birlikte apartmandan kaçmayı başardı. Ancak Bahar ve Sarp'ın ayrılmasının ardından evden silah sesi duyuldu. Adamlardan birinin 'Kadın öldü' demesi ise kafalarda soru işareti bıraktı.

Enver’e gönderdiği telefonla Bahar’a ulaşan Sarp’ın tek isteği Bahar ve çocuklarının güvende olmasıdır. Bahar’ın ise tüm olanlardan sonra Sarp’a güveni kalmamıştır. Bundan sonra söyleyeceklerine de inanmak istemez. Çünkü Bahar’ın aşkından daha önemli tek bir şeyi vardır; çocukları. Diğer yandan Nezir de artık hamle yaparak, Bahar ve çocuklarının yaşadığı mahalleye adamlarını gönderir.

 

19-01/19/kadin-dizisi.jpg

 

KADIN DİZİSİ OYUNCULARI KÖK HÜCRE BAĞIŞÇISI OLDU

'Kadın' dizisinin oyuncularından Özge Özpirinçci, Seray Kaya, Şerif Erol, Feyyaz Duman, Kübra Süzgün, Gökçe Eyüboğlu, Ayça Erturan, Ahu Yağtu, Ece Özdikici, Caner Çandarlı, Yaşar Üzer ile Kuzey Yücehan, FOX ve Kızılay ekipleri geçtiğimiz gün Eminönü Meydanı Kızılay Kan Bağış Noktası’nda toplanıp kan ve kök hücre bağışında bulunarak, binlerce zor durumdaki hastaya umut oldu.

Özge Özpirinçci “Bahar karakterinin geçirdiği hastalık ve ilik nakli süreci sayesinde benim de bu konudaki farkındalığım arttı ve bunu insanlarla paylaşmak istedim. Bu kampanyanın farkındalık yaratıp, insanların kök hücre bağışının düşündüklerinden çok daha basit ama bir o kadar etkili olduğunu anlayacaklarını düşünüyorum” diyerek tüm insanlara kan ve kök hücre bağışı çağrısında bulundu.

Dizide “Enver” karakteriyle izleyicinin beğenisini toplayan Şerif Erol, “Yüzünü bilmediğiniz, tanımadığınız birine hayat umudu olabilmek çok önemli.” şeklinde duygularını ifade ederken, güzel oyuncu Ece Özdikici kan ve kök hücre hastalarının bizlere ihtiyacı olduğunu ve bu nedenle ekip olarak Eminönü Meydanı Kızılay Kan Bağışı Noktası'nda toplandıklarını dile getirdi.
Başarılı oyuncu Feyyaz Duman, “Ben birçok insan gibi kök hücre bağışı konusuna çok hakim değildim ancak nasıl donör olunduğunu öğrendiğimde, gerçekten çok değerli olduğunu hissettim. İnsanları bu konu hakkında bilgi edinmeye, bilinçlenmeye ve kök hücre bağışında bulunmaya çağırıyorum” dedi.

Ahu Yagtu da “güzel bir şey için buradayız destek olmak için buradayız. Umarım kan vermek isteyenleri toplayabiliriz” dedi.

Ayça Erturan, “kendimi hiç bu kadar iyi hissetmemiştim. Burada sadece kan vermeyeceğiz belki de bir insana can da vereceğiz o yüzden de çok önemli her kes elini taşın altına koymalı herkes bir şeyler yapmalı. Buna herkesin destek vermesini istiyorum. Biz oyuncular olarak buna sonuna kadar destek vereceğiz umarım her kes bir şeyler yapar ve donör olur”.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN