Back To Top
Kadın 49. bölüm izle: Bahar Yeliz'i öğreniyor | Kadın yeni bölümde kıyamet kopacak

Kadın 49. bölüm izle: Bahar Yeliz'i öğreniyor | Kadın yeni bölümde kıyamet kopacak

 - Son Güncelleme: 19.02.2019 Salı 15:38
Kadın 49. bölüm izle: Bahar Yeliz\'i öğreniyor | Kadın yeni bölümde kıyamet kopacak
- A +

Kadın 49. bölüm izleyici karşısına 12 Şubat akşamı geliyor. Kadın yeni bölüm fragmanlarında Bahar Yeliz'in öldüğünü Emre'den öğrendi. Bahar bu haber üzerine Nisan ve Doruk'u odadan çıkarıyor ve Yeliz'in ölüm haberi karşısında haykırıyor. Çocuklar annelerinin çığlığı karşısında çok korkuyor. Haberimizde Kadın 49. bölüm izleme linkini bulabilir Kadın yeni bölüm fragmanlarını izleyebilirsiniz.

Kadın 49. bölüm izleyicileri haberimizdeki full kesintisiz izleme linkini tıklayarak 12 Şubat akşamı yayınlanacak olan yeni bölümü izleyebilirsiniz.  Fox'un sevilen dizisi Kadın yeni bölüm izleyicilerini duygu yüklü bir bölüm bekliyor. Kadın 49. bölümde Bahar Ceyda'yı arıyor ama telefonu Emre açıyor ve Yeliz'in ölümü ile ilgili başsağlığı diliyor. Bu haber karşısında Bahar adeta çıldırıyor. Nisan ve Doruk’u odadan çıkaran Bahar'ın çığlığı çocukları korkutuyor. Diziyi evlerinde televizyon karşısında izleme olanağı bulamayan vatandaşlar haberimizdeki puhutv full kesintisiz izleme linkine tıklayarak yaylandığı andan itibaren internet ortamında dizinin yeni bölümünü kesintisiz izleyebilir. Kadın  49. bölüm 12 Şubat akşamı ekranlarda olacak. Kadın yeni bölüm tüm detaylar haberimizde...

 

KADIN 49. BÖLÜM FULL KESİNTİSİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

19-02/12/kadin-eni-bolum.jpg

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Bahar, Pırıl’ı hiç beklemediği yerden vuruyor. Pırıl’ın okula geldiği günü hatırlatıyor. Ayrıca onların varlığından haberdar olduğunu söylüyor. Ayrıca otele getirtilip, çocuklarını kaçıranın da Pırıl olduğunu açık açık söylüyor. Pırıl ‘ben okula gelmedim’ diyerak inkar ediyor. Bahar aptal bir kadın olmadığıı söylüyor.

Nisan ve Doruk Bahar’ı inatla bahçeye çağırıyor. Sarp da orada. Dördü bir arada el ele oyun oynuyorlar. Uzun süre sonra kahkahalar içinde tam bir aile oluyorlar. Pırıl Bahar’ın söylediklerinden sonra iyice tedirgin oluyor.

YELİZ TOPRAĞA VERİLİYOR

Yeliz’in cenaze namazı kılınıyor. Ceyda hala kendini toparlayabilmiş değil. Yeliz’i yalnız bıraktığını düşünüyor. Hatice ve Enver yüreği paramparça Ceyda’yı teselli etmeye çalışıyor.

SARP: ARİF KİM?

Nisan, annesine anneannesini soruyor. Bahar, Arif’le konuştuğunu söylüyor. Sarp, Arif’in adını duyunca rahatsız oluyor. Özlediklerini sıralayan Doruk ile Nisan’ın Arif’ten söz etmesi bu rahatsızlığı arttırıyor. Sarp, ‘ Arif kim’ diye soruyor. Bahar, Arif’in ev sahipleri olduğunu söylüyor. Sarp, Arif’le kavga ettiği günü ve evi terk ettikleri gün peşlerinden bağırmasını hatırlıyor.

PIRIL DERSİNİ BİR KEZ DAHA ALIYOR

Pırıl içini kemiren sorulardan sonra Bahar’a neden okula gelişini Sarp’a söylediğini soruyor. Bahar ‘henüz söylemedim’ diye Pırıl’ı düzeltiyor. Sarp gelince konuşma yarım kalıyor. Sarp, Bahar’la özel olarak konuşmak istiyor. Bahar, Pırıl’ın yani karısının yanında konuşabileceğini söylüyor. Sarp’ın uzun sessizliği Pırıl’ın özür dileyip gitmesine sebep oluyor. Sarp bir kez daha Arif’i soruyor. Bahar ‘sana ne’ diyerek Sarp’ı tersliyor.

SARP, PIRIL’I SORGUYA ÇEKİYOR

Sarp, Pırıl’a Bahar’ın kaçırılışından nasıl haberdar olduğunu soruyor. Pırıl kemküm edince, Sarp lafı dolandırmadan anlatmasını istiyor. Pırıl, telefonunun çaldığını ve Nezir’in evinde çalışan birinin para kaşılığında bu bilgiyi verdiğini söylüyor. Sarp bu cevaptan tatmin olmuyor. Pırıl bu bilgiyi Münir’den aldığını söylemek zorunda kalıyor. Sarp, babasının onu gözden çıkardığını söylüyor. Sarp, Pırıl’dan özür dileyerek, onun iyi bir insan olduğunu söylüyor.

SUAT PIRIL GERÇEĞİNİ ÖĞRENİYOR

Münir, Suat’a Bahar ve çocuklar hakkında uyarının Şirin’den değil, Pırıl’dan geldiğini anlatıyor. Suat buna inanmak da zorlansa da Münir bu bilginin altını çiziyor. Suat konunun araştırılmasını istiyor. Deliye dönüp, Münir’in her şeyi araştırmasını söylüyor.

MÜNİR İÇİN ÖLÜM EMRİ VERİLDİ

Nezir, Sarp’a bir kez daha yenildiğini düşünüyor. Bu onu daha korkunç adımlar atmaya sebep oluyor. Nezir, Münir’in öldürülmesi emrini veriyor. Kardeşinin gözleri önünde öldürülmesini söylüyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN