Back To Top
Kadın 54. bölüm fragmanı Nezir'in hedefi Doruk mu? Kadın yeni bölüm fragmanında şoke eden sahne

Kadın 54. bölüm fragmanı Nezir'in hedefi Doruk mu? Kadın yeni bölüm fragmanında şoke eden sahne

Kadın 54. bölüm fragmanı Nezir\'in hedefi Doruk mu? Kadın yeni bölüm fragmanında şoke eden sahne
- A +

Kadın 54. bölüm fragmanı izleyici tarafından bekleniyordu. Fox TV yeni bölümden ilk sahneyi paylaştı. Kadın yeni bölüm fragmanında Sarp'a büyük şok Nezir'in hedefi Doruk mu? Ali ve Ömer Nezir'in torunları mı? Bütün bu soruların yanıtı 18 Mart akşamı yayınlanacak olan Kadın yeni bölümde olacak. İşte Kadın 54. bölüm fragmanı ve yeni bölüm izleyicilerini nelerin beklediğinin ipuçları...

Kadın 54. bölüm fragmanında Sarp'a büyük şok Nezir'in hedefi Doruk mu olacak? Ali ve Ömer Nezir'in oğlu Mert'in çocukları mı? Kadın yeni bölüm fragmanı izleyiciyi adeta şoke etti. Nezir güllerin yanına götürdüğü Sarp'ı öldürmeden önce 'Çocuklara dokunmadığım yanlış' diyor. FOX TV yeni bölümden ilk sahneyi sosyal medya hesabında paylaştı. Kadın yeni bölüm fragmanı ve 54. bölümde neler olacağına dair ipuçları haberimizde...


KADIN 54. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

Kadın 54. böüm fragmanı izlemek için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz. Kadın yeni bölüm izleyicileri Nezir'in Sarp'a 'kadınlara dokunmadığım doğru ama çocuklara dokunmadığım doğru değil' sözleri üzerine Nezir'in hedefinde Doruk mu var sorusunu akıllara ettirdi. Yeni bölüm fragmanında Arif 'in hapiste lduğu görülüyor. Kadın yeni bölüm 18 Mart pazartesi akşamı ekranlarda olacak. 

 

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın son bölümde: Arif ve babası kahvehanede bulunan silah yüzünden gözaltına alınıyor. Ceyda’nın şaşkınlık bakışları arasında gözaltına alınan Arif olayları sessizlikle karşılıyor. Bahar, Nisan ve Doruk yaşadıkları tüm zorluklara rağmen aile olma yolunda ilerliyorlar. Suat’ın adamları dağ evini güvenliksiz bırakıyor. Suat Bey’den emir geldiğini ve artık onları korumayacaklarını söylüyorlar. Sarp adamlara daha fazla para teklif ediyor. Ama bu rağmen korumalar orada kalmayı istemiyorlar.

NEZİR PIRIL’I DA BULUYOR

Nezir’in ikinci hamlesi Pırıl’ı bulmak oluyor. Pırıl babası Suat ile telefonda konuşuyor. Bahar ve çocukların evde korumasız kaldığını öğrenen Pırıl, deliye dönüyor. Bahar ve çocukların güvenliksiz kaldığını öğrenen Pırıl deliye dönüyor. Babasına bağırıp çağırmaya başlıyor. Sonra da dağ evine gitmek için harekete geçiyor ama kapıda Nezir ile yüz yüze geliyor. Pırıl çığlık atarak yardım istiyor.

KADIN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

NEZİR BAHAR VE ÇOCUKLARI KAÇIRIYOR

Suat, Pırıl’ı ziyarete geliyor. Otele dinleme cihazı yerleştiren Nezir, Sarp ve Bahar’ın yerini öğreniyor. Nezir’in görülmeye değer mutluluğu adamlarını harekete geçiriyor. Nezir’in bizzat kendisi dağ evine gidiyor. Arabalar dolusu adam ve silahlarla dağ evine gidiyor. Doruk kapıyı açıyor. Bu sırada Bahar telaşla Nisan’ı giydirmeye çalışıyor. Nezir Doruk’un açıkbıraktığı kapıdan içeri giriyor ve ‘Sarp Çeşmeli nerede’ diye soruyor. Dağ evinin yerini öğrenen Nezir, eve geldiğinde Sarp'ı göremeyeceği için büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Bahar yerini bilmediğini söylese de Nezir’i ikna edemiyor. Nezir, Bahar ve çocuklarını koz olarak kullanmak üzere yanında götürüyor.

SARP KAZA GEÇİRİYOR

Sarp eve geldiğinde Bahar ve çocukları göremiyor. Sarp evin boş olmasından dolayı büyük bir hayal kırıklığı yaşıyor. Bahar ve Pırıl’ın Nezir’in elinde olduğundan habersiz olan Sarp korkunç bir kaza geçiriyor. Aracı uçurumdan yuvarlanan Sarp bu kazadan sağ olarak kurtuluyor ama ailesini rehin alan Nezir'in elinden onları ve kendisini nasıl kurtaracağı bilinmiyor.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN