Back To Top
Kadın 57. bölüm ful izle: Nezir ile evlenmeyi Pırıl mı kabul etti? 9 Nisan Kadın yeni bölüm izle

Kadın 57. bölüm ful izle: Nezir ile evlenmeyi Pırıl mı kabul etti? 9 Nisan Kadın yeni bölüm izle

Kadın 57. bölüm ful izle: Nezir ile evlenmeyi Pırıl mı kabul etti? 9 Nisan Kadın yeni bölüm izle
- A +

Kadın yeni bölüm izleyicileri eve dönen Bahar'ı görünce Nezir ile evlenmeyi Pırl mı kabul etti diye merak ediyor. Nezir, Sarp, Bahar ve çocukları neden bıraktı? Emre Arda'nın kendi oğlu olduğunu öğrenecek mi? Kadın 57. bölüm canlı ful Fox TV izleme linkine tıklayarak yeni bölümü internet ortamında yayınlandığı andan itibaren izleyebilirsiniz. Kadın yeni bölümde Bahar çocuklarının çok sarsıldığını söylerken Sarp onların yanında olmak istiyor. Ancak Bahar onu istemiyor. Sarp Arif yüzünden mi böyle yaptığını merak ediyor. Şirin aynı evde olan Sarp'a takılmaktan geri durmuyor. Bahar'ı ziyarete gelen Kısmet ona söylemek istediği bir şey olup olmadığını soruyor. Bahar utanıp bir şey diyemezken, Sarp 'karımdan uzak dursun' diyor. İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ve Kadın 57. bölüm izleme linki...

Kadın yeni bölümde Nezir Bahar, Sarp ve çocukları serbest bırakıyor. Arif hapisten çıkıyor. Fakat Pırıl ortalarda görünmüyor.  Kadın 57. bölüm canlı ful Fox TV izleme tıklayarak yeni bölümü yayınlandığı andan itibaren internet ortamından izleyebilirsiniz. Kadın yeni bölüm izleyicileri Sarp ve Bahar arasında hesaplaşma yaşanıyor. Bahar ve çocukları Nezir'in elinden kurtulurken, Sarp ise yeni bir dönemece girdi. Sarp, bir süre evde kalmak istiyor ancak Bahar reddediyor. Pırıl ise Sarp'ı Arif konusunda dolduruyor. Arif kardeşi sayesinde cezaevinden çıkıyor. İşte Kadın 57. bölüm canlı ful Fox TV izleme linki ve yeni bölüm fragmanları...

KADIN 57. BÖLÜM FULL KESİNTİSİZ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

Kadın dizisinin 9 Nisan Salı akşamı ekrana gelecek olan 57. yeni bölümünde Sarp, Bahar ve Arif arasında gergin anlar yaşanacak. Nezir'den kurtulmayı başaran Sarp ve Bahar çocuklarıyla eve dönüyor. Ancak Pırıl Sarp'ı rahat bırakmıyor. Sarp ise evde kalmak istiyor. Ancak Bahar bunu kabul etmiyor. O sırada ise hapisten çıkan Arif, Bahar ve çocuklarını görmek istiyor.

KADIN 56. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nezir, Sarp’ın canını yakmak için çıtayı yukarı çıkarıyor. Pırıl ya da Bahar ile evleneceğini söylüyor. Pırıl, Bahar’ı Nezir’le evlenmeye ikna etmeye çalışsa da başarılı olamıyor. Nezir’in zengin bir adam olduğunu ve hayatının kurtulacağını anlatan Pırıl ısrarına rağmen amacına ulaşamıyor. Nezir, Bahar ve Pırıl’ın anlaşamayacağını anlayınca seçimi kendisinin yapacağını söylüyor. Pırıl ve Bahar’ın içini büyük bir gerginlik kaplıyor.

NEZİR EVLİLİK KARARINI AÇIKLIYOR

Nezir Sarp’ın yanına gidip evlilik kararını açıklıyor. Bu sırada Sarp Doruk’un iyi olduğunu öğreniyor. Suat, Nezir’e Sarp’ın yerini bilerek söylediğini anlatarak onu bırakmalarını istiyor ama Nezir buna cevap bile vermiyor. Nezir, Sarp’a bahçesinde koşturanların onun çocukları olacağını söylerek Bahar ya da Pırıl ile evleneceğini söylüyor. Suat fenalık geçiriyor, Sarp çılgına dönüyor.

KISMET DÜĞÜMÜ ÇÖZÜYOR

Kısmet ağabeyine gidip Nezir ile ilgili öğrendiklerini anlatıyor. Kısmet Nezir’in oğlunu öldürenin Sarp olduğunu ve Nezir’in ona cezasını kendi vermek için oğlunun ölümünü kaza gibi gösterebileceğini söylüyor. Bu sırada Nezir de Kısmet’in onu araştırdığını öğreniyor. Ve adamlarına emir vererek olayı çözmelerini emrediyor.

‘KIZINIZIN YERİNİ BULACAĞIM’

Kısmet, Enver’e giderek onunla konuşmaya çalışıyor. Arif’i merak eden Enver Kısmet’i sevgi ile karşılıyor. Kısmet, Enver’e Arif ile konuşabileceklerini söylüyor. Ayrıca Kısmet Enver ve Hatice ile konuşuyor. Kısmet Bahar’ı kurtarmak için birkaç güne ihtiyacı olduğunu söylüyor.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN