Back To Top
Kadın 59. yeni bölüm fragmanında neler var? Şirin Sarp'a mı dönüyor? Kadın yeni bölümden ilk sahne

Kadın 59. yeni bölüm fragmanında neler var? Şirin Sarp'a mı dönüyor? Kadın yeni bölümden ilk sahne

 - Son Güncelleme: 17.04.2019 Çarşamba 12:03
Kadın 59. yeni bölüm fragmanında neler var? Şirin Sarp\'a mı dönüyor? Kadın yeni bölümden ilk sahne
- A +

Kadın 59. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? Kadın son bölümde Şirin ve Emre'nin kuzeni arasında yaşanan diyalog dikkatleri çekti. Peki Şirin Sarp'a mı dönüyor? Kadın yeni bölümden ilk sahnede bu sorunun yanıtının verilmesi bekleniyor. İşte Kadın yeni bölüm fragmanı ile ilgili detaylar ve yeni bölüm ile ilgili ipuçları...

Kadın 59. yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından merak ediliyor.  Kadın yeni bölümden ilk sahnede neler var? 16 Nisan'da Kadın 58. bölüm ekranlara geldi. Dizinin son bölümünden sonra kanal tarafından Kadın 59. bölüm fragmanının yayınlanması bekleniyor. Kadın son bölümde Şirin hedefinin emre olmadığını aksine Sarp'ı hedef aldığını Emre'nin kuzenine söylüyor. Yeni bölümde Bahar'ın canını yakmak isteyen Şirin'in neler yapacak? Emre Ceyda'nın oğlnun babası olduğunu öğrenecek mi? Bütün bu soruların yanıtı Kadın 59. bölümde belli olacak. Kadın yeni bölüm fragmanına haberimizdeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. 

KADIN 59. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

FOX’un sevilen dizisi Kadın 59. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Aşağıdaki linke tıklayarak yeni bölüm fragmanını sorgulayabilirsiniz. 

KADIN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İÇİN TIKLAYINIZ

19-04/17/kadin-yeni-bolum.jpg

KADIN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hapisten kurtulan Arif bir an önce Bahar'ın yanına gitmek ister. Kısmet ise Arif'in bu heyecanını hisseder ve bu konuda abisine yardımcı olur. Yaşadığı zor günlerden sonra Bahar'a kavuşan Arif'e onu görmek çok iyi gelir. Olanlardan habersiz, her şeyin yavaş yavaş düzeldiğini düşünmektedir. Ceyda'nın Bahar'a olan tavrına anlam veremeyen Hatice ise Ceyda'ya büyük bir rest çeker. Bir anne olarak artık çocuklarının üzülmesini ve birilerinin onları üzmesini istememektedir. Nezir'in onları neden serbest bıraktığına anlam veremeyen Sarp, hayatına artık Sarp Çeşmeli olarak devam edebilecektir.

Hatice, Şirin'in Emre ile birlikte değiştiğini düşünse de Enver buna asla inanmaz. Emre, Şirin'i gerçekten değiştirmiş olabilir mi? Yoksa Şirin, Sarp'ı gördükten sonra eski takıntılı günlere geri dönecek mi?

KADIN SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

 

19-04/17/kadin-dizisi.jpg

KADIN'DA:  KÖKLERİNDE İYİLİK VAR!

“Kadın” oyuncularından Özge Özpirinçci, Seray Kaya, Şerif Erol, Feyyaz Duman, Kübra Süzgün, Gökçe Eyüboğlu, Ayça Erturan, Ahu Yağtu, Ece Özdikici, Caner Çandarlı, Yaşar Üzer ile Kuzey Yücehan, FOX ve Kızılay ekipleri geçtiğimiz gün Eminönü Meydanı Kızılay Kan Bağış Noktası’nda toplanıp kan ve kök hücre bağışında bulunarak, binlerce zor durumdaki hastaya umut oldular.

“Kadın” dizisinin sevilen oyuncusu Özge Özpirinçci “Bahar karakterinin geçirdiği hastalık ve ilik nakli süreci sayesinde benim de bu konudaki farkındalığım arttı ve bunu insanlarla paylaşmak istedim. Bu kampanyanın farkındalık yaratıp, insanların kök hücre bağışının düşündüklerinden çok daha basit ama bir o kadar etkili olduğunu anlayacaklarını düşünüyorum.” diyerek tüm insanlara kan ve kök hücre bağışı çağrısında bulundu.

Dizide “Enver” karakteriyle izleyicinin beğenisini toplayan Şerif Erol, “Yüzünü bilmediğiniz, tanımadığınız birine hayat umudu olabilmek çok önemli.” şeklinde duygularını ifade ederken, güzel oyuncu Ece Özdikici kan ve kök hücre hastalarının bizlere ihtiyacı olduğunu ve bu nedenle ekip olarak Eminönü Meydanı Kızılay Kan Bağışı Noktası’nda toplandıklarını dile getirdi.

Başarılı oyuncu Feyyaz Duman, “Ben birçok insan gibi kök hücre bağışı konusuna çok hakim değildim ancak nasıl donör olunduğunu öğrendiğimde, gerçekten çok değerli olduğunu hissettim. İnsanları bu konu hakkında bilgi edinmeye, bilinçlenmeye ve kök hücre bağışında bulunmaya çağırıyorum.” dedi.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN