21.01.2020  11:54

Kadın 79.bölüm izle | Şirin’in foyası ortaya çıkıyor

FOX TV ekranlarının heyecanla izlenen dizisi Kadın 79.bölümünde Şirin’in itirafları ortalığı karıştırıyor. Kadın 79.bölümde Arif ve Bahar ise yakınlaşıyor. 3 bölüm sonra final yapacak olan diziyle ilgili tüm bilgiler karar.com’da…

+
-

 

FOX TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Kadın’ın yeni bölümünde Arif’e her şeyi itiraf eden Şirin ortalığı karıştırır. Arif ise bütün itirafı kaydetmiştir. Artık Şirin’in bütün foyası ortaya çıkacaktır…. İşte Kadın dizisinin 79. yeni bölümü ve fragmanına dair detaylar…

KADIN 79. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Kadın 79.bölümünde Şirin, Arif’e her şeyi itiraf etmiştir. Bu itiraf üzerine ortalık karışır. Arif ise Şirin’le olan konuşmalarını kayıt altına almıştır. Elindeki cinayet itirafını Arif herkese anlatmaktadır. Şirin ise Arif’le olan konuşmalarının kaydedildiğinden habersiz kötülüklerine devam etmektedir. Yaptıklarıyla herkesi rahatsız eden Şirin’e gereken dersi Bahar verecektir. Arif ve Bahar arasındaki yakınlaşma ise herkesi ekrana kilitleyecek.

ÖNCEKİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kadın 78.bölümde apartmanda duyulan silah sesinin ardından ortalık karışır. Şirin eve giren hırsıza ablasının kocasını öldürdüğünü söyler ve bunu Arif duyar. Bahar ise Arif’i kaybetmek istemez. Bu durumu Arif’e anlatması ile ikili arasında bir yakınlaşma olur. Arif, Şirin’le aralarında geçen konuşmayı kayıt altına alarak onun foyasını ortaya çıkarmak istemektedir. Arif’in başarılı olup olmayacağı ise merak edilmektedir.

TÜM BÖLÜMLER VE FRAGMANLAR İÇİN TIKLAYIN

OYUNCU KADROSU

Bahar Çeşmeli-Özge Özpirinçci: Annesinin terk ettiği Bahar’ı babası büyütmüştür. Sarp’la tanışır ve evlenir 2 çocukları olur. Sarp’ın hayatını kaybetmesiyle çocuklarını tek başına büyütmeye çalışan Bahar, hayatını çocuklarına adar.

20-01/21/kadinn.jpg

Arif-Feyyaz Duman: Bahar’ın ev sahibinin oğlu olan Arif, karizmatik ve eğitimli bir adamdır. Her şeye rağmen kendine ait bir hayatı vardır. Kahvehanede arkadaşlarıyla vakit geçiren maskülen konularla ilgilenen bir adamdır.

DİĞER HABERLER
Kayınpederini kafasından bıçakladı
Tutuklular koğuşu ateşe verdi
Kavga edenlere sosyal mesafe cezası
Sokağa çıkma yasağı gelen gençlere mesaj
20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak?
İstanbul için 'turuncu' alarm
Gençler de yakalandı