Back To Top
Karar yazarları TÜYAP'ta

Karar yazarları TÜYAP'ta

 - Son Güncelleme: 09.11.2019 Cumartesi 16:37
Karar yazarları TÜYAP\'ta
- A +

38. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı yarın sona eriyor, TÜYAP son iki gününde yüzlerce etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Gazetemiz yazarları Akif Beki 14.00'da Perseus Yayınevi'nde, Beşir Ayvazoğlu 15.00'da Kapı Yayınları'nda, Asım Gültekin ise saat 16.00'da İz Yayınları'nda okuyucularıyla buluşup kitaplarını imzalayacak.

İstanbul Kitap Fuarı 38. yılında 9 günde 3 bini aşkın etkinliğe imza attı. Çocuk, genç, yetişkin günde 100 bin İstanbullunun Beylikdüzü'nde ziyaret ettiği fuarda onlarca yayınevi de okuyucuyla buluşturdu.

TÜYAP son iki gününde yüzlerce etkinliğe de ev sahipliği yapacak. Gazetemiz yazarları Akif Beki 14.00'da Perseus Yayınevi'nde, Beşir Ayvazoğlu 15.00'da Kapı Yayınları'nda, Asım Gültekin ise saat 16.00'da İz Yayınları'nda okuyucularıyla buluşup kitaplarını imzalayacak.

Söyleşi etkinliklerinde ise Ötüken Neşriyat yazarı Metin Ekici saat 12.00’da Marmara Salonu'nda 'Dede Korkut’un 13. Boyu', Everest Yayınları yazarları Nedim Saban, Ercüment Cengiz saat 13.00’da Kalamış Salonu’nda 'Romandan Sahneye' başlıklarıyla konuşacak.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN