Back To Top
Kardeş Çocukları 11. bölüm izle: Hayat teyzesinin yalanlarını öğreniyor |14 Nisan Kardeş Çocukları

Kardeş Çocukları 11. bölüm izle: Hayat teyzesinin yalanlarını öğreniyor |14 Nisan Kardeş Çocukları

Kardeş Çocukları 11. bölüm izle: Hayat teyzesinin yalanlarını öğreniyor |14 Nisan Kardeş Çocukları
- A +

Kardeş Çocukları 11. bölüm izleyicileri Hayat'ın teyzesinin yalanlarını öğrenmesini ve tepkisini merak ediyor. 14 Nisan Kardeş Çocukları yeni bölüm izleme linkine tıklayarak yayınlanacak olan yeni bölümü izleyebilirsiniz. Kardeş Çocukları pazar akşamı yayınlanacak olan bölümde Hayat Yıldırım'a çatıyor ama tüm gerçekleri de yine Yıldırım'dan öğreniyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve Kardeş Çocukları 11. bölüm izleme linki...

Kardeş Çocukları 11. bölüm fragmanında Hayat gerçeği Yıldırım’dan öğreniyor. Kardeş Çocukları yeni 14 Nisan pazar akşamı ekranlarda olacak. Kardeş Çocukları 11. bölüm izleme linki ve 1. ve 2. fragmanları haberimizde.  Pazar akşamı Star TV'de yayınlanan Kardeş Çocukları yeni bölümde; Hayat Yıldırım'ın hastanesinde 'yaşıyor' diyerek çığlık atarak uyanıyor. Hayat'a Yıldırım'a Umay'ın anlattığı yalanı açıklıyor. Yıldırım ise Hayat'a aşık olduğu kişinin annesi olduğunu söylüyor. Hayat duydukları ile büyük şok yaşarken, Cemal bir kez daha kapıya dayanıyor. İşte Kardeş Çocukları 11. bölüm ile ilgili detaylar...

KARDEŞ ÇOCUKLARI YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kardeş Çocukları son bölümde: Cemal, Ümran'ın peşinden ayrılmıyor. Hatta evin önüne kadar geliyor. Ümran Hayat'I görünce arabaya binmek zorunda kalıyor. Yıldırım da uzaktan olanları izliyor ve onları takip ediyor. Yıldırım trafik polisi Ümran ve Cemal'I durdurmuşken arabasından inip ikisinin karşısına çıkıyor. Ümran, Cemal'I Yıldırım'dan uzak tutmak istiyor. Ümran bu zor sınav ile baş etmeye çalışıyor. Cemal'in Ümran'a karşı kıskançlığı daha da artıyor.

UMAY İLE REŞAT ARASINDA ŞİRKET KRİZİ

Umay ile Reşat arasında büyük bir kriz daha çıkıyor. Umay tekstil fikri ile ailede de ortalığı karıştırıyor. Lebriz Umay'ın şirket içinde şirket atılımından hiç hoşlanmıyor. Şirket krizi yeni sürprizler getiriyor.

14 NİSAN KARDEŞ ÇOCUKLARI 11. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

UMAY'IN BÜYÜK GECESİ

Umay Rezzan'ın gözüne Hayat'ı soka soka markasının tanıtımına hazırlanıyor. Hatta fikri de ondan aldığını söyleyen Umay hazırladığı koltuk kumaşlarından gençleri giydiriyor. Hayat ve Hayal de bu nedenle podyuma çıkmaya hazırlanıyor. Umay'ın gövde gösterisi yapmaya hazırlandığı büyük gece başlıyor. O gece de Ümran da güzelliği ile göz dolduruyor. Yıldırım gözlerini Ümran'dan alamıyor. Ümran ve Yıldırım arasındaki yüksek tansiyonu fark eden Rezzan'ın dikkatini Ümran'a veriyor. Bu arada Cemal de orada.

HAYAT'IN ZOR ANLARI

Ve Hayat ile Hayal Umay'ın istediği üzerine podyumda fırtına gibi esiyor. Hayat, Hayat için Volkan'dan uzak durmaya çalışıyor. İdil podyuma çıkmaya hazırlanan Hayat'a büyük bir tuzak kuruyor. İdil, Hayat'a ilaç içiriyor. Hayat aşırı tedirgin haliyle herkesin dikkatini çekiyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN