Back To Top
Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeş Çocukları yeni bölüm ilk sahne...

Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeş Çocukları yeni bölüm ilk sahne...

Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kardeş Çocukları yeni bölüm ilk sahne...
- A +

Söz 69. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 69. bölüm ilk sahne izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Söz son bölüm izleyicileri Yavuz’un herkesi şoke eden planını izledi. Nazlı ile Ateş karşılaşması merakla bekleniyordu. Söz yeni bölümde neler olduğunun ipuçları ve Söz 69. bölüm fragmanına dair gelişmeler haberimizde...

Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından heyecanla bekleniyor. Kardeş Çocukları 4. bölüm ilk sahnenin dizinin bu akşam yayınlanan son bölümünden sonra ekranlara gelmesi bekleniyor. Kardeş Çocukları 3. bölümde Hayat annesine meydan okuyor ve İstanbul'da teyzesi ile yaşamaya karar veriyor. Ümran kızının evi erk etmesi karşsında deliye dönyor ama elinden bir şey gelmiyor. Umay ve ya Ümmü "Hayat'a seni evimde istemiyorum" diyor.  Kardeş Çocukları 4. bölümde eler olacağının ipuçları yeni bölüm frağmanında.  Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı ve son bölüm izleme linki habermizde.

KARDEŞ ÇOCUKLARI  3. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KARDEŞ ÇOCUKLARI 4. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı 10 Şubat akşamı Kardeş Çocukları 3. bölüm ekranlara gelecek. Kardeş Çocukları dizisinin yeni bölümünden hemen sonra Kardeş Çocukları 4. bölüm ilk sahnenin izleyici ile paylaşılması bekleniyor. Fragman yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

KARDEŞ ÇOCUKLARI 4. BÖLM İLK SAHNE İÇİN TIKLAYIN 

KARDEŞ ÇCUKLARI 3. BÖLÜMDE NELER OLACAK? 

 

 

KARDEŞ ÇCUKLARI YENİ BÖLÜMDE NELE OLACAK? 

Kardeş Çocukları muhteşem hikayesi, usta oyuncuları, enteresan senaryosu ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Dizi dünyasına hızlı bir giriş yapan Kardeş Çocukları dizisi ekranları sallayacağa benziyor. Sevilen oyuncu Mehmet Aslantuğ’un şöhretli bir doktora hayat verdiği Kardeş Çocukları’nın senaryosunu Sırma Yanık, yönetmenliğini ise Faruk Teber üstleniyor. 

Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanında Ümran, pencerede gördüğü suret ile irkiliyor ve odayı çığlıklarıyla inletiyor. Hayat, teyzesinin yolundan ilerlemeyi tercih ediyor. Annesi Ümran'ı gözyaşları içerisinde arkasına bırakan Hayat, yeni hayatına yelken açıyor.

Daha yayına girmeden gerek oyuncu kadrosu, sıra dışı hikayesi gerekse senaryosu ile çok konuşulan dizi Kardeş Çocukları Star TV'de sevenleriyle buluştu. 1. bölümü ile seyircilerden tam not alan dizi, ülkenin kanayan yarası kadına şiddet olaylarına dikkat çekiyor. iki kızkardeşin yaşam hikayesinin yer aldığı Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı ekranlara geldi.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN