Back To Top
Kardeş Çocukları 4. yeni bölüm fragmanı Ümran Yıldırım Saner ile karşılaştı

Kardeş Çocukları 4. yeni bölüm fragmanı Ümran Yıldırım Saner ile karşılaştı

Kardeş Çocukları 4. yeni bölüm fragmanı Ümran Yıldırım Saner ile karşılaştı
- A +

Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanında şok eden karşılaşma. Yıldırım Saner, Ümran ve Hayat ile karşılaşıyor. Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı izleyicilere yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını veriyor.

Kardeş Çocukları 4. bölüm fragmanı star Tv tarafından yayınlandı. Sevilen dizinin yeni bölümünde Yıldırım Saner, Ümran ve Hayat ile karşılaşıyor . Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı izleyicileri heyecanlandırdı. Kardeş Çocukları 4. yeni bölüm fragmanında Ümran grurunu paspas yapıyor ve kızının arkasıdan Umay Kara'nın evine geliyor. Star TV'de yayınlanan pazar akşamlarının sevilen dizisi reytin yarışında da ilk sırada yer alıyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında; Hayat annesini ağlayarak arıyor. Ümran kızının başkası olmasını kabullenemiyor. Hayat yepyeni görünümü ile Umay ile boy gösteriyor. Ümran yola çıkıyor ve gururunu ayaklar altına alıp kızına gidiyor. Ümran İstanbul’da Yıldırım ile karşılaşıyor. İşte Kardeş Çocukları 4. yeni bölüm fragmanları dizinin yeni bölümüne dair detaylar...

KARDEŞ ÇOCUKLARI 4. BÖLÜM FRAGMANLARI

 

KARDEŞ ÇOCUKLARI 3. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ümran'ın kapıya gelmesi ile Umay ile yüzleşme başlıyor. Ümran ile Umay atışması Reşat'ın gelmesi ile kısa süreli bir bitiş yaşıyor. O sırada kızların dışarı çıktığı haberi geliyor.


Cemal yediği bıçak darbesinden sonra hastaneye kaldırıyor ama yolda ambulans ortadan kayboluyor ve bir patlama oluyor. Ümran telaşlanıyor. Hayal'in telaşla eve gelip Hayat'ın kayıp olmasını söylemesi ile durum daha da karışıyor. Ümran, Umay'a saldırıyor ve ‘kızımı sen kaçırdın' diye bağırıyor. Reşat, Ümran'ı hırpalayarak sakinleştirmeye çalışıyor. Tam o sırada Hayal eve geliyor.

HAYAT ANNESİNE KAVUŞUYOR

Annesini karşısında görünce gözyaşları sel oluyor. Anne kız birbirlerine sarılıp uzun uzun ağlıyorlar. Ümran kızına eşyalarını toplamasını söylüyor. Hayat annesine teyzesi hakkında hesap soruyor. Ama Ümran onun hesap sormadan onunla gelmesini istiyor. Hayat içeri girip ‘bu kadar' diyerek Hayal'e veda ediyor. Hayat tek tek herkese veda ediyor, teyzesine sarılmayı da ihmal etmiyor. Hayat ellerinde valizlerle çıkıyor annesine söylenmeyi de ihmal etmiyor.

Hayal ve Ümran eski evlerine dönüyorlar. Hayat, Cemal'in onu kömürlüğe kapattığı günü yeniden yaşıyor. Tam o sırada jandarma gelip Cemal'in cenazesini getirdiklerini söylüyor. Ümran cenaze ile ilgilenmediklerini söyleyerek eve giriyor.

19-02/12/kardes-cocuklari-yeni-bolum.jpg

HAYAT KÖYÜNE DÖNÜYOR

Hayat annesine, Cemal'i boşamadığı için hesap soruyor. Ümran kızından özür diliyor. Hayat bu özrü de kabul etmiyor. ‘Kızını nereye getirdin, beni yataktan sürüklediği yere getirdin' diyor. Hayat bir yıl boyunca yaşadıklarının acısını çıkarıyor ve doğum hikayesini soruyor. Ümran, Cemal'in deli olduğunu söylüyor. Hayat bu sefer de teyzesini soruyor. Ümran sessizlikte çare arıyor.

‘KÖMÜRLÜKTEN ÖNCEKİ HAYAT DEĞİLİM'

Ertesi gün köyden komşular ziyarete geliyor. Hayat teyzesinin aldığı kıyafetleri giyip dışarı çıkmaya hazırlanıyor. Hayat'ı bu halde gören Ümran arkasından baka kalıyor. Sonra da peşinden gidiyor. Hayat, Cemal'in yasını tutmayacağını söylüyor. Ayrıca mahkemeye gidip babasının soyadını değiştireceğini söylüyor. Hayat kömürlükten önceki Hayat olmadığını gösteriyor. Ümran bir şey diyemiyor. Eve gelince komşularının kızı hakkındaki dedikodularını duyuyor ve hepsini evden kovuyor. Ümran, Hayat'ın kıyafetlerini toplayıp çöpe atıyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN