Back To Top
Kardeş Çocukları 8. yeni bölüm fragmanı: Reşat, Yıldırım ile Umay'ı birlikte görüyor |

Kardeş Çocukları 8. yeni bölüm fragmanı: Reşat, Yıldırım ile Umay'ı birlikte görüyor |

Kardeş Çocukları 8. yeni bölüm fragmanı: Reşat, Yıldırım ile Umay\'ı birlikte görüyor |
- A +

Kardeş Çocukları 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kardeş Çocukları yeni bölümde Reşat Yıldırım ve karısı Umay'ı birlikte görüyor. STAR TV Pazar akşamı yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacak? Dizinin yeni bölüm fragmanında Cemal Umay'ı köşeye sıkıştırdı. Hayat ve Volkan öpüşürken yakalandı. Umay, Yıldırım'a her şeyi itiraf edeceğini söylüyor. İşte Kardeş Çocukları 8. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümde neler olacağının ipuçları...

Kardeş Çocukları 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Volkan ve Hayat'ın havuzda öpüşürken görülmesi dikkatleri çekiyor. Kardeş Çocukları 8. bölümde ayrıca Cemal'in Umay'ı köşeye sıkıştırdığı ve ağaca bağladığı görülüyor. Kardeş Çocukları dizisi 8. bölümüyle 17 Mart 2019 Pazar akşamı Star'da olacak. Kardeş Çocukları'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak? Yıldırım herşeyi itiraf edecek mi? Ümran Umay'ın yalanlarını öğrenecek mi? İşte Kardeş Çocukları yeni bölüm fragmanı ve pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümde neler olacağının ipuçları...

KARDEŞ ÇOCUKLARI 8. BÖLÜM FRAGMANI

Kardeş Çocukları 8. bölüm fragmanı Star Tv tarafından yayınlandı. Kardeş Çocukları yeni bölümde Umay Cemal'in eline düşüyor. Reşat ise Yıldırım ve Umay'ı birlikte görüyor. Hayat ve Volkan havuzda öpüşürken yakalanıyor. Kardeş Çocukları 8. bölüm 17 Mart akşamı ekranlarda oldu. 

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM ÖZETİ…

Kardeş Çocukları son bölüm:  Hayat, Volkan ve Hayal dışarı çıkıyorlar. Hayat alkolü fazla kaçırıyor ve Volkan onu toparlamaya çalışarak eve götürüyor. Aynı gece Yıldırım da annesi ile Umay'ların evine gidiyor. Umay arabadan sarhoş şekilde iniyor. Ümran kızının o halini görünce o da eve koşuyor. Hayat kapıdan girer girmez sarhoşluğu yüzünden herkes tarafından fark ediliyor. Hayat'düşman kardeşler nerede' diyerek içeri giriyor. Bu sırada Ümran arkasından gelerek kızına engel olmak istiyor. Umay durumu kurtarmak için yapabileceği bir şey olmadığı için çaresizlik içinde Hayat'ı izliyor. Yere düşen Hayat, emekleyerek Yıldırım'ın önüne kadar geliyor. Kedi taklidi yapan Hayat, annesine kediyi aradığını söylüyor. Yıldırım'ın önünde duran Hayat aradığı kara kediyi bulduğunu söylüyor. Herkesin şaşkın bakışları arasında Yıldırım'a kara kedi diyen Hayat odasına götürülüyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

VOLKAN İLE HAYAT ARASINDA GERGİNLİK

Hayat ve geçmişi bir de Yıldırım'dan dinleyen Volkan, Umay yüzünden bir kez daha karşı karşıya geliyor. Ancak bu karşı karşıya gelişler onları birbirlerine çekmeye de devam ediyor. Volkan, Hayat'ın onu kıskandığını anlayarak Hayat'a daha da yakınlaşıyor.

UMAY CEMAL'İ YOK ETMEYE KARARLI

Yıldırım ve Umay ise hiç beklemedikleri bir sınav veriyorlar. Umay, Cemal'I bir iğne ile yok etmeye karar veriyor. Durumun farkında varan Yıldırım hemen harekete geçiyor.

HAYAT HERKESİ DAĞITIYOR

Volkan, Yıldırım'ı yolcu ederken neden Hayat'ın ona kara kedi dediğini bildiğini söylüyor. Ayrıca ‘neden o iki kadının yanı başındasın' diyerek de durumu anlamaya çalışıyor. Herkes gittikten sonra Reşat, Umay'a hesap sorarak ‘o kız ne ima etti'diyor. Hayat'ın sözleri Yıldırım'ı geçmişle ilgili ağır bir yüzleşmeye sürüklüyor. Umay daha durumu atlamamışken ikinci şoku Reşat'ın sözü ile yaşıyor. Reşat, Umay'a bu evliliğin bittiğini söylüyor. Reşat, Umay'ın Yıldırım'la ilgili bir şeyler sakladığından emin.

ÜMRAN UMAY'I TEHDİT EDİYOR

Hayat, Ümran'a isyan ederek hayattaki tüm hatalarının sebebi olduğunu söylüyor. Ağlayarak annesine olan öfkesini kusan Hayat, Ümran'I mahvediyor. Ümran kızını Umay'ın doldurduğunu düşünüyor ve Umay ile konuşarak ‘eğer kızımı bile isteye bana düşman ettiysen kork benden' diyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN