Back To Top
Kardeş Çocukları reytinglerde Savaşçı'yı tahtından etti

Kardeş Çocukları reytinglerde Savaşçı'yı tahtından etti

Kardeş Çocukları reytinglerde Savaşçı\'yı tahtından etti
- A +

Kardeş Çocukları reytingleri ile Savaşçı dizisini tahtından etti. Pazar akşamlarının reyting sıralamasında FOX TV'nin Savaşçı dizisi her hafta zirvede oluyordu. Star TV yeni dizisi Kardeş Çocukları ile yapılamaz denileni yaptı ve Savaşçı'yı tahtından etti. İşte Kardeş Çocukları reytingleri...

Star TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Kardeş Çocukları pazar günlerinin reyting listesini ele geçirdi. Kardeş Çocukları sıralamada Savaşçı dizisini geride bıraktı. Kardeş Çocukları böylece uzun süredir pazar akşamlarının artışmasız şampiyonu Şavaşçı'yı ikinci sıraya geriletti.

Kardeş Çocukları dizisi, Star TV'nin daha haftalar öncesinden kadrosu ve senaryosu ile öne çıkan başarılı yapımlarından biri oldu. İlk 3 bölümü ile pazar günlerini ele geçiren dizi seyirciden tam not aldı.

Kardeş Çocukları dizinin konusu şimdiye kadar işlenmemiş ve çok farklı olduğu için daha ilk bölümden seyirciyi içine çekti. Oyuncu kadrosu ve oyunculuk performansları ise büyük bir alkışı hak ediyor. Başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ'a başrollerde Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi, Nilay Erdönmez gibi isimler eşlik ediyor.

OLMAZ DENİLENİ YAPTI

Yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin büyük beğenisini kazanan, Kardeş Çocukları 10 Şubat pazar akşamı üçüncü bölümüyle ekrana geldi. Reyting listelerinde 3 grupta da birincilik elde eden dizi olmaz denileni yaptı.

19-02/12/kardes-cocuklari-dizisi.jpg

FOX'UN DİZİSİNİ YERİNDEN ETTİ

Star'ın parlayan dizisi olan Kardeş Çocukları pazar akşamlarını ele geçirmiş gibi görünüyor. Fox'un dizisi Savaşçı'ya ait olan birinciliği daha ilk bölümden elinden aldı ve reyting listesinde tahtını sağlamlaştırdı.

Dizi, tüm kişilerde yüzde 7,72 reyting, yüzde 16,23 izlenme payı, A/B sosyo ekonomik statüde yüzde 7,62 reyting ve yüzde 17,11 izlenme payı, 20+ABC1’de; yüzde 7,35 reyting ve yüzde 15,53 izlenme payı ile zirvenin yeni sahibi oldu.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN