Kovalara zorlu Balıklar için harika bir gün! (Günlük burç yorumları 7 Aralık Salı)

Kovalara zorlu Balıklar için harika bir gün! (Günlük burç yorumları 7 Aralık Salı)

Günlük burç yorumlarında 7 Aralık Salı günü Kovalar zorlu bir 24 saat geçirebilir. Karşınıza çıkacak olumsuzluklara vereceğiniz tepkiler işleri daha karmaşık ve içinden çıkılmaz bir hale getirebilir. Balıklar bugün sahne sizin. Sunum yapan balıklar harika bir performans sergileyecek ve çevresindeki insanları kendine hayran bırakacak. İşte Koç, Boğa, Terazi, İkizler, Başak ve aslan burcunun günlük burç yorumları...

Günlük burç yorumlarında Koç burçları kendilerine karışan insanlar yüzünden bu Salı sıkıntılı bir gün geçirebilir, yardım beklentiniz sizi aşırı aciz gösterebilir, Boğalar bugün baya sinirli, Boğalara bu Salı pek de takılmamak herkes için daha iyi olur. İkizlerin ise korktuğu şey başına gelecek! İşte 7 Aralık günlük burç yorumlarında diğer burçların detaylı açıklamaları...

burclars.jpeg

KOÇ (21 Mart - 20 Nisan)

Çevrenizdeki insanlardan sorunlarınıza çözüm bekliyorsunuz, sanki sadece sizin sorumlu olduğunuz durumlara karışıyorlarmış gibi geliyor size.

Sadece fazla yardım almayacaksınız, aynı zamanda çok muhtaç olarak görülme riskiniz de var. Bazı açılardan sertleşmeniz ve bu Salı yapmanız gereken şeye devam etmeniz gerekiyor.

BOĞA (21 Nisan - 21 Mayıs)

Mevcut eğilim, parayla ilgili tüm eylemleri kolaylaştıracak ve ayrıca sizi çok daha sorumlu hale getirecek.

Aklınızdan iyi fikirler geçiyor ve görünüşe göre onlarla o kadar rahat hissediyorsunuz ki, onları başkaları sayesinde yönetmeye ihtiyacınız yok. Bununla birlikte, devam eden bir kızgınlık üstünüzde.

İKİZLER (22 Mayıs- 21 Haziran)

Belirli bir kişinin arkadaşlığından korkuyorsun ama görünüşe göre bu Salı tam olarak o kişiyle vakit geçireceksin.

Bu belki bir tür kan davasına dayanıyor olabilir, ancak şunu da anlamanız gerekir ki, tüm bunlar şimdi tazedir ve geçmiş bu vesileyle gündeme getirilmemelidir.

YENGEÇ (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bugün yaptığınız işe çok fazla ruh katıyorsunuz ama görünüşe göre gününüz alt üst oluyor. Temponuzu yavaşlatmanız ve hiçbir hatanın içeri girmemesini sağlamanız gerekecek.

Bu, her türlü aktivite, özellikle fiziksel olanları yapmak için ve hatta belki arkadaşlarla bir oyun organize etmek için harika bir gün.

ASLAN (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Mevcut eğilim, özellikle bir süredir konuşmayan insanlar arasındaki her türlü iletişimi kolaylaştırıyor.

Muhtemelen herkes gibi bazı insanlarla çok rahat değilsin, ama öyle görünüyor ki bu Salı, yeniden bağlantı kurmayı deneyebilirsin çünkü işler beklediğinden çok daha kolay görünecek.

BAŞAK (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugünün Salı olduğu gerçeğini görmezden gelin ve sevgiliniz için romantik bir şeyler organize etmeye çalışın. Çok süslü bir şey olmasına bile gerek yok, bir şey yaptığın gerçeği daha önemli olacak.

Arkadaşlarınızdan da sinyaller alıyorsunuz ve onların beklentilerinden pek memnun değilsiniz ama şu anda yapabileceğiniz pek bir şey yok.

TERAZİ (23 Eylül - 23 Ekim)

Bu Salı çok uyumlu görünüyorsunuz ve işlerinizi yaparken başkalarının önerilerini hemen kabul edecek, kolay ikna edileceksiniz.

Bu aynı zamanda kaybedecek bir şey olmadığını hissettiğiniz ve rahatlamak için kendinize yer bulmak istediğiniz için de olabilir. Bugün yatırımlar hakkında düşünmek için de iyi bir an.

AKREP (24 Ekim - 22 Kasım)

Görünüşe göre bu Salı duygularınız ön planda olacak ve yapmayı planladığınız her şey bir şekilde bununla bağlantılı olacak.

Partnerinizle aranız kötü olsa da olmasa da, kesinlikle nasıl hissettiğinizi düşünmek için çok zaman harcayacaksınız. Bu aynı zamanda yaratıcı aktiviteler için harika bir gün.

YAY (23 Kasım - 21 Aralık)

Oldukça sakar olma eğiliminde olduğunuz için bu Salı her türlü fiziksel aktivitenin tehlikesi konusunda kendinizi uyarılmış addetmelisiniz.

Ya yorgunsun ya da yeterince dikkat etmiyorsun, bazı şeylerin olma ihtimali var. Bu, en azından evin etrafında bir şeyler organize etmek için harika bir gün, bu yüzden boş zamanınızı doldurun.

OĞLAK (22 Aralık - 20 Ocak)

Bu Salı geçmişten uzak durmaya çalışıyorsunuz ve bir arkadaşınız size meydan okusa da, geçmişteki bir olay hakkında konuşmayı açmanın hiçbir yolu yok.

Çelişkili duygulardan uzak durmaya ve mümkün olduğunca odaklanmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca karşılaştırma yapmaktan da uzak durun.

KOVA (21 Ocak - 18 Şubat)

Özellikle pek aşina olmadığınız bir bağlamda karşınıza çıktığında, bugün ortaya çıkabilecek her türlü zorluğa nasıl tepki verdiğiniz konusunda dikkatli olmak isteyebilirsiniz.

Bu Salı işleri aşırı karmaşık hale getirme eğiliminiz var gibi görünüyor ve bu sadece işleri kendiniz için daha da kötüleştireceğiniz anlamına gelebilir.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)

Görünüşe göre sınava giren veya bir tür sunum yapması gereken tüm yerliler bu Salı harika bir izlenim bırakacak.

Bunun nedeni, devam eden güven ve yetenek duygusu olabilir, ancak aynı zamanda, oldukça hoşgörülü ve anlayışlı bir jürinin önünde bulunma ihtimalleri de olabilir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN