Back To Top
Kurşun 3 bölüm full izle | Leyla ile görüşen Nuri neyin pazarlığını yaptı?

Kurşun 3 bölüm full izle | Leyla ile görüşen Nuri neyin pazarlığını yaptı?

Kurşun 3 bölüm full izle | Leyla ile görüşen Nuri neyin pazarlığını yaptı?
- A +

FOX TV ekranlarında yayımlanmaya başlayan Kurşun dizisinin bölümünde; Orhan, Leyla’ya ilan-ı aşk ediyor. Nuri Kargı da Orhan’ı köşeye sıkıştırmak istiyor. Peki Kurşun’un yeni bölümünde neler yaşanacak? işte fragman ve son bölüm özeti…

 

Oldukça heyecanlı geçen son bölümün ardından Kurşun 3. bölüm fragmanında; Orhan, Nuri Kargı’yı köşeye sıkıştırmak için satım alabileceği kişileri arıyor. Bu sırada Nuri de Leyla ile görüşüyor. Peki Nuri neyin pazarlığını yaptı? İşte Kurşun dizisinin 3. Bölümü ve fragmanı…

KURŞUN DİZİSİ 3. BÖLÜM

Savcı Orhan, gazeteci Leyla’ya kendisi için ne kadar önemli olduğunu söylüyor. Bir nevi ilan-ı aşk ediyor. Nuri Kargı, Savcı Orhan’ı köşeye sıkıştırmak için hamleler yapıyor ve satın alabileceği insanları arıyor. Leyla ile görüşen Nuri Kargı ne konuştu? Neyin pazarlığını yaptı? Merakla beklenen dizinin yeni bölümü Çarşamba akşamı ekranlara gelecek.

KURŞUN İLE İLGİLİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

2. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Büyük bir davanın savcısı olan Orhan Atmaca, aydınlatmaya çalıştığı dava uğruna kardeşi Zeynep’i kaybeder. Bu olayın ardındaki şebekeyi ortaya çıkarmaya kararlıdır. Kardeşinin ölümünden ve ailesinin yaşadığı sıkıntılardan de kendini sorumlu tutmaktadır onları koruyamadığı için. Leyla ise Zeynep’in ölüm emrine tanık olmuştur ancak bunu savcı Orhan’a söylemez.

Savcı Orhan Atmaca davadan çekilmez ve daha da üzerine gider. Buna karşı önlem almaya çalışan Nuri Kargı elinden geleni yapıyor. Diğer yandan dava ile ilgili sürpriz bir gelişme yaşanmaktadır. Maktul’ün arkadaşı Gülce olaya şahitlik ettiğini ve konuşmak istediğini söyler. Bu savcı Orhan için çok önemlidir. Çünkü tek tanık Gülce’dir ve aldığı davanın seyrini değiştirebilecektir.

19-11/06/kursunjpgg.jpg

Bir başka taraftan Leyla da Gülce’yi araştırmaktadır. Leyla gözü pek cesur bir gazetecidir. Bu araştırma sırasında babasının başka bir eşi olduğunu da öğrenmiştir. Aydın, hayatta en çok sevdiği, aşkı olan kadını kaybetmiştir. Onu koruyamadığı için azap duymaktadır. O da intikam peşine düşmüştür.

Gülce’nin mahkemeye çıkmasını istemeyenler onu kaçırmışlardır. Savcı Orhan ise tek tanığını onların elinden alması gerekir. Bir planı vardır Gülce’yi kurtarmak için.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN