Back To Top
Kuruluş Osman yeni bölüm neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu

Kuruluş Osman yeni bölüm neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu

Kuruluş Osman yeni bölüm neden yok? Kuruluş Osman yeni bölüm tarihi belli oldu
- A +

Kuruluş Osman 7. bölüm bu akşam yayınlanmayacak. ATV ekranlarının sevilen dizisi yılbaşı öncesi 6. bölümüyle sevenleriyle buluşmuştu. Reklam anlaşması nedeniyle dizinin yeni bölümü ekranlara gelmeyecek. Şimdi izleyiciler Kuruluş Osman’ın yeni bölüm fragmanını bekliyor. İşte detaylar…

 

Kuruluş Osman 7. bölüm fragmanı dizi severler tarafından merakla bekleniyor. Dizinin yeni bölüm fragmanında Osman kapana düşer ve işkenceye maruz kalır. Başrollerini Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Ragıp Savaş ve Saruhan Hünel gibi oyuncuların paylaştığı Kuruluş Osman’la ilgili tüm bilgiler karar.com’da...

KURULUŞ OSMAN 7.BÖLÜM

Kuruluş Osman 7.bölümü bu akşam yayınlanmayacak. Dizinin yeni bölümü 22 Ocak Çarşamba günü yayınlanacak. Kuruluş Osman yeni bölümde, Osman kapana düşürülür ve işkenceye uğrar. Ancak her şeye rağmen “Yeryüzünde tek bir Türk dahi kalsa devletimiz, töremiz yaşıyor demektir” der. Edebalı ise Osmanı aramaktadır.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuruluş Osman 6.bölümde Kayı Obası’nda dengeler değişmiştir. Bala Hatun’un şifasını Yannis’ten alan Osman, Yannis’i teşhir eder. Cinayet suçlamasından da kurtulan Osman’ın bazı hareketleri Edebalı’yı memnun etmez. Osman, Dündar Bey ile yarım kalan hesabını da tamamlamıştır. Edebalı ile konuşmak isteyen Osman onu obada bulamaz. Osman obada Yannis ile karşılaşır ve her şey bambaşka bir hal alır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

KONUSU

Diriliş Ertuğrul dizisinin devam dizisi olan “Kuruluş Osman”, Osmanlı Devleti’nin temellerini atan Osman Gazi’nin hayatını anlatıyor. Yapımcı ve senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın üstlendiği dizide Osman Bey karakterine Burak Özçivit hayat veriyor.

20-01/15/kurulus-osmanjpgg-1579076873.jpg

OYUNCULARI

Burak Özçivit – Karakter: Osman
Nurettin Sönmez – Karakter: Bamsı
Ragıp Savaş – Karakter: Dündar
Saruhan Ünel – Karakter: Alişar
İsmail Hakkı – Karakter: Samsar
Ayşegül Günay – Karakter: Zöhre
Alma Terzic – Karakter: Sofia
Emre Basalak – Karakter: Gündüz
Abdül Süsler – Karakter: Kalonoz
Eren Hacısalihoğlu – Karakter: Batur

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN