14.02.2020  04:48

Kuzey Yıldızı 22. bölümde işler karıştı: Herkes Poyraz'a sığındı

Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı son bölüm geçen hafta reyting sıralamasında zirveyi kaptı. Cumartesi akşamları, televizyonların en çok izlenen dizisi olan Kuzey Yıldız İlk Aşk 21. yeni bölüm ile hayranlarının karşısına çıkacak. Peki yeni bölümde dizinin müdavimlerini neler bekliyor? İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 21. bölüm fragmanı...

+
-

Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölüm ile geçen hafta reyting sıralamasında zirveyi kaptı. Cumartesi akşamları, televizyonların en çok izlenen dizisi olan Kuzey Yıldız İlk Aşk 21. yeni bölüm ile hayranlarının karşısına çıkacak. Peki yeni bölümde dizinin müdavimlerini neler bekliyor? İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 21. bölüm fragmanı ve yeni maceralar hakkında tüm detaylar haberimizde.


20-02/14/kuzman-kopya.jpg


KUZEY YILDIZI SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 20. son bölümde Kuzey, kendi kızlarından, Yıldız'ı istemesi için dedelerini ikna etmesini rica etti. Doktor, Pembe'ye sürpriz bir evlenme teklifinde bulundu. İki ailenin ikna olması sonunda Mollaoğu ailesi Yıldız'ı istemeye gitti ama Yaşar kızını vermedi. Kuzey ve Sefer'in "This is Ordu" kurbanları bu sefer Emin ve Osman olurken, eğlenceli sahneler, ekran başındakilere kahkaha dolu anlar yaşattı. Kuzey Yıldızı 20. son bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 20. SON BÖLÜM İZLE

KUZEY YILDIZI 21. YENİ BÖLÜM İLK FRAGMAN

Kuzey Yıldızı 21. bölüm iki tanıtım fragmanı da yayınlandı. Yeni bölümde aile sorunları yine ön planda olacak. Yaşar; Yıldız, Sefer ve Nahide'yi evlatlıktan reddedecek.

KUZEY YILDIZI 21. YENi BÖLÜM 2. FRAGMANI

Evlatlıktan reddedilenler, çareyi Poyraz'ın evine gitmekte bulacak. Doktor ise Pempe'ye evlenme teklif edecek. Şule ise Yıldız'ın sabrını zorlayacak.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK KONUSU NEDİR?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin konusu Yıldız ile Poyraz aşkının yeniden alevlenmesini konu alıyor. Memleketi Ordu'dan yıllar önce ayrılan Poyraz, İstanbul'da zengin bir işadamının kızı ile evlenmiş ve bu evlilikten üç kızı olmuştur. Fakat Poyraz'ın işleri umduğu gibi gitmez. Karısı tarafından terk edilen ve iflas eden Poyraz,çareyi kızlarını da alıp baba ocağına dönmekte bulur. Ancak babası yıllar önce Poyraz'ı evlatlıktan reddetmiştir. Poyraz'ı Ordu'da, yıllar önce terk ettiği ilk aşkı Yıldız da beklemektedir.

GÜNÜN VİDEOSU

İsrail cenazeye bile zulmetti

İsrail askerlerinin, abluka altındaki Gazze Şeridi''nde şehit ettikleri Filistinlinin naaşına yaptıkları zulüm kameralara yansıdı. Görüntülerde, buldozer kullanan İsrail askeri, Filistinli şehidin naaşını almaya çalışırken cesedi parçalayıp ardından sürüklüyor

DİĞER HABERLER
Çözüm Türkiye'den çıkabilir
İstanbul’da güpegündüz bina kapısı çalındı
Samsun belediyesinden Berna Laçin'e veto
İstifa bilmecesi
Özür dile Aleksey
Erdoğan'a taziye mesajı
'Libya'da şehit' haberi başlarına iş açtı