Back To Top
Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 9. bölüm full izle | Kuzey, Yılız’a aşkını ilan etmede kararlı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 9. bölüm full izle | Kuzey, Yılız’a aşkını ilan etmede kararlı

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 9. bölüm full izle | Kuzey, Yılız’a aşkını ilan etmede kararlı
- A +

Show Tv ekranlarında yayınlanan renkli ve eğlenceli dizi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 9. bölümünde; Yıldız, Kuzey defterini kapatma konusunda kararını vermiştir. Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın son bölümü karar.com’da…

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9. bölüm fragmanında; Kuzey yaptı yine yapacağını. Yıldız’ın hayalleriyle oynamaya devam ediyor gibi görünüyor. Peki Yıldız Kuzey’in söylediklerine inanacak mı, Kuzey’den uzak mı duracak? İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9. bölüm özeti…

YENİ BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Kuzey tarafından kandırıldığını ve aldatıldığını düşünen Yıldız artık Kuzey defterini kapatmak için kararlıdır. Fakat bu sefer de Kuzey son derece kararlıdır. Aşkını Yıldız’a ilan edip geçmişi unutturmak istemektedir. Yıldız yıllardır bu anı beklemektedir. Bu günden sonra artık Kuzey, Yıldız için deli divane olacaktır. Onu çok çok sevdiğini itiraf edecektir.

19-11/09/kuzey-yildizizz.jpg

Bu arada kızlar babaları Kuzey için sürpriz bir doğum günü partisi kutlaması hazırlarlar. Doğum günü partisine Yıldız da gelecektir. Yıldız’ın burada Kraliçe Geri Döndü sözleri oldukça dikkat çekicidir.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Kuzey ve Yıldız’ın aileleri de bu süreçte barışmıştır fakat yine de yeni küslüklere yeni kırgınlıklara yol açacak gelişmeler de yaşanmaya devam ediyor.

BİR ÖNCEKİ BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Kuzey ve Yıldız’ın aileleri barışmıştı. Kuzeyin ablası ve Yıldız’ın yengesi Kuzey’le Yıldızı barıştırmak için birçok yol denemiş hatta onları bayıltıp bir yatağa bile atmışlardı. Kuzey Yıldız’ı kazanmak için farklı yollara başvurmuştu.

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN