Back To Top
MasterChef eleme adayları kim? Dokunulmazlığı hangi yarışmacı kazandı? İşte 30 Eylül son bölümü

MasterChef eleme adayları kim? Dokunulmazlığı hangi yarışmacı kazandı? İşte 30 Eylül son bölümü

MasterChef eleme adayları kim? Dokunulmazlığı hangi yarışmacı kazandı? İşte 30 Eylül son bölümü
- A +

30 Eylül akşamı yayınlanan MasterChef Türkiye’nin son bölümünde eleme adayları belli oldu. Takım dokunulmazlığı için mücadele eden yarışmacılar, bire bir performanslarıyla seyrine doyum olmayan bir yarış sergiledi. Peki 30 Eylül MasterChef eleme adayları kim oldu? İşte cevabı…

Takım dokunulmazlığını kaybeden takım, bireysel dokunulmazlık için birbirleriyle yarıştı. Dokunulmazlığı kazanan isim, eleme potasına giren ismi belirledi. Diğer eleme adayı ise takım içerisindeki oylamaların ardından belirlendi. İşte 30 Eylül MasterChef eleme adayları…

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye’De dokunulmazlık oyununun kazananı düello ile belli oldu. Her yarışmacının bireysel olarak karşı takım yarışmacısı ile yarıştığı MasterChef dokunulmazlık oyununda mavi takım kazandı. Yani mavi takım, eleme potasından kurtuldu.

MASTERCHEF'LE İLGİLİ TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KAZANAN İSİM

Dokunulmazlığı kazanamayan kırmızı takım yarışmacıları, Mehmet Şef'in çıkardığı tabağa yakın bir tabak çıkarmak için uğraştı. Ekin, Güzide, Batuhan ve Faruk’un tabağı, en çok beğenilen tabak olurken, bu tabaklardan da Ekin'in yemekleri biraz daha üst seviyede bulundu. Böylece Ekin bireysel dokunulmazlığı kazanarak bir aday belirlemeye hak kazandı.

19-10/01/masterchefjpgg.jpg

ELEME ADAYLARI

Ekin, Eda’yı ilk eleme adayı olarak seçerken, takım oylamasının ardından Alican, ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 23.bölüm fragmanı

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN