Back To Top
Masterchef’te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? (9 Eylül 2019) Eleme adayları belli oldu

Masterchef’te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? (9 Eylül 2019) Eleme adayları belli oldu

Masterchef’te dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? (9 Eylül 2019) Eleme adayları belli oldu
- A +

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasında 9 Eylül 2019 Pazartesi akşamı dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Eleme adaylarının da belli olduğu gecede, ilginç anlar yaşandı. İki aday da aynı oyu alınca, işler biraz karıştı. İşte MasterChef’te dokunulmazlık oyunu sonucu ve eleme adayları…

 

MasterChef’in yayınlanan son bölümünde dokunulmazlık için yarışmacılar kıyasıya bir yarış verdi. Balık yemekleri üzerine yarışan iki takım yarışmacıları, bunun dışında bireysel dokunulmazlık oyunu için de birbirleriyle yarıştı. İşte MasterChef dokunulmazlık oyunu kazananı ve eleme adayları…

MASTERCHEF 10. BÖLÜMÜNDE YAŞANANLAR

MasterChef Türkiye'nin yayınlanan 10. bölümünde İstanbul Boğazı'nda teknede yarışan yarışmacılar, deniz börülcesi, ızgara deniz levreği, atom, patlıcan salatası, tahin helvası ve roka salatası ile yarıştı. Bu yarışmayı kaybeden ekip, kendi arasında bireysel dokunulmazlık oynadı.

ELEME OYUNUNU MAVİ TAKIM KAZANDI

Rıfat’ın kaptanlığında yarışan mavi takım, eleme oyununu kazandı. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz kırmızı takım büyük hayal kırıklığı yaşadı. Bu sonuçlarla birlikte kırmızı takım kendi arasında dokunulmazlık yarışı verdi. Yarışmacılar 3 adet tavuk yemeği ile yarıştı.

19-09/10/masterchefjpgg.jpg

DOKUNULMAZLIĞI MUSTAFA KAZANDI

Bu yarışmada dokunulmazlığı Mustafa kazanırken, eleme potasını da Nalan’ı gönderdi.

DİĞER ELEME ADAYI NALAN

Orhan ve Eda aynı sayıda oy alırken, takım kaptanı olan isim, yarışmanın kuralları gereğinde eleme adayını belirlemek durumunda kaldı. Fakat eleme adaylarından Orhan'ın takım kaptanı olması ve Eda'nın ismini vermesiyle durum iyice karıştı. Böylelikle Eda, eleme adayı oldu.

DİĞER GELİŞMELER İÇİN TIKLAYIN

HAFTANIN TAKIMLARI

Takım kaptanları bu hafta birlikte yarışacak isimler şöyle;

MAVİ TAKIM: Rıfat - Açelya - Faruk Batuhan - Murat - Suna - Güzide - Cemre

KIRMIZI TAKIM: Orhan - Batuhan - Yasin - Ekin - Eda - Mustafa - Nalan

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

MasterChef'in yeni bölüm fragmanı da yarışmanın resmî hesapları üzerinden paylaşıldı. Fragmanda eleme gecesinin gerilimi göze çarpıyor.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN