Back To Top
MasterChef’te kaptanlık yarışını kim kazandı? İşte kırmızı ve mavi takımın kaptanı

MasterChef’te kaptanlık yarışını kim kazandı? İşte kırmızı ve mavi takımın kaptanı

MasterChef’te kaptanlık yarışını kim kazandı? İşte kırmızı ve mavi takımın kaptanı
- A +

7 Ekim akşamı yayınlanan MasterChef Türkiye'nin yeni bölümünde kaptanlık yarışı yaşandı. Gözleme için birbirleriyle yarışan yarışmacılar, tüm hünerlerini sergiledi. Oyunu kazanan yarışmacı ise hafta boyunca takımın lideri olacak. Peki MasterChef’te bu hafta kim kaptan oldu? İşte detaylar…

Mavi ve kırmızı olmak üzere iki takımın yarıştığı MasterChef Türkiye’nin 7 Ekim tarihli bölümünde kaptanlık yarışı vardı. Gözleme yaparak şeflerin beğenisini kazanmaya çalışan yarışmacılar, gözleme yaptı. Peki MasterChef’te bu hafta kimler kaptan oldu? Tüm gelişmeler karar.com’da…

BU HAFTA KİMLER KAPTAN OLDU?

En iyi gözlemeyi yaparak kaptan olmak adına yarışan yarışmacılar arasında Cemre, şeflerin oyları ile mavi takımın kaptanı olurken, kendisine rakip kaptan olarak da Eda'yı seçti. Böylece kırmızı takımın kaptanı da Eda oldu.

Kaptanlık oyununun arkasından tadım esnasında konuşan Mustafa sözleriyle şeflerin tepkisini çekti. Mehmet Şef, sert tepki gösterirken, Mustafa'yı da stüdyodan kovdu.

19-10/08/masterchefjpgg.jpg

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

MasterChef Türkiye'nin bu 8 Ekim tarihli takım oyununda yarışmacılar sakatat yemekleri yapacak. Yarışmacılar; dana yürek kavurma, kuzu yaprak ciğer, uykuluk dürüm, koç yumurta ve işkembe çorbası yaparak birbirleriyle yarışacak.

YENİ YARIŞMACI KATILDI

MasterChef Türkiye 25. bölümde Bahri'nin elenmesinin arkasından yarışmaya katılan yeni yarışmacı Yekaterina oldu. 28 yaşındaki ev hanımı Yekaterina'nın ilk sözleri 'Çok heyecanlı ve mutluyum' oldu.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN