Back To Top
MasterChef’te kim elendi? İşte son bölümde yaşananlar

MasterChef’te kim elendi? İşte son bölümde yaşananlar

MasterChef’te kim elendi? İşte son bölümde yaşananlar
- A +

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef yarışmasının son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. MasterChef Türkiye’ye veda etmemek için yarışan 4 yarışmacı, şeflere hünerlerini sergiledi. Neticede biri hayallerine veda etti. Peki bu hafta kim elendi? İşte detaylar…

2. sezonu ile ekranlara bomba gibi bir dönüş yapan MasterChef Türkiye’nin yayınlanan 27. bölümünde ikinci dokunulmazlık ve eleme heyecanı vardı. Eleme adaylarından biri, gecenin sonunda programa veda etti. İşte MasterChef Türkiye’den elenen isim…

MASTERCHEF’TEN KİM ELENDİ?

MasterChef Türkiye'nin yayınlanan son bölümünde Murat, Yasin, Faruk Batuhan ve Açelya eleme potasında yarıştı. Elenmemek için yarışan bu dört yarışmacı tüm hünerlerini sergiledi. Gecenin sonunda MasterChef Türkiye'den elenen isim Açelya oldu.

19-10/10/masterchef-turkiyejpgg.jpg

İKİNİCİ DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KAZANAN İSİM KİM?

Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım organik yarış kontepti ile yarıştı. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanırken, mavi takımdan 2 isim eleme potasına girmiş oldu. Mavi takım yarışmacıları bir defa daha mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlığı bu defa Batuhan kazanırken, dokunulmazlığı Batuhan, eleme potasına Murat'ı göndermişti. Eleme potasına gönderilen diğer yarışmacı da yapılan oylama sonucu belirlendi. Oylamada en çok oyu olan diğer yarışmacı ise Yasin oldu.

TÜM YARIŞMALAR İÇİN TIKLAYIN

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN