Back To Top
Mevlid Kandili ve Cuma mesajları gönder! Bugün 8 Kasım Mevlid Kandili

Mevlid Kandili ve Cuma mesajları gönder! Bugün 8 Kasım Mevlid Kandili

Mevlid Kandili ve Cuma mesajları gönder! Bugün 8 Kasım Mevlid Kandili
- A +

Mevlid Kandili ve Cuma mesajlarını haberimizden seçerek sevdiklerinize gönderebilirsiniz. Bugün 8 Kasım 2019 Mevlid Kandili ve mübarek cuma günü. Kısa, uzun ve en yeni cuma ve kandil mesajlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Mevlid Kandili bu yıl mübarek cuma gününe denk geldi. 8 Kasım 2019 Mevlid Kandili ve mübarek cuma günü dolayısıyla müslümanlar ibadetlerini gerçekleştiriyor.

Mübarek gün nedeniyle müslümanlar birbirine anlamlı ve güzel Mevlid Kandili ile cuma mesajları gönderiyor.

Siz de haberimizden Mevlid Kandili ve cuma mesajlarını beğenerek sevdiklerinize SMS, WhatsApp ya da Facebook gibi platfomlardan gönderebilirsiniz.

MEVLİD KANDİLİ VE CUMA MESAJLARI

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Mevlid Kandiliniz ve Cuma'nız mübarek olsun.

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Mevlit kandiliniz ve Cuma'nız mübarek olsun....

19-05/30/cuma-gunu-mesajlar-cuma-mesajlari-cuma-hayirli-cumalar-hayirli-cumalar-hayirli-hayirli-mesajlar-kandil-kadirgecesi-kadir-gecesi-islam-islamiyet-musluman-muslim-cami-kuran-quran-qouran-14.jpg

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller ve Cuma gününüz hayırlara vesile olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili ve Cuma'nı tebrik ederim.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Mevlid Kandiliniz ve Cuma'nız mübarek, dualarınız kabul olsun.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle Mevlid Kandiliniz ve Cuma'nız hayırlı olsun!

Allah'a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller ve Cuma'nız mübarek olsun!

Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mevlid Kandiliniz ve Cuma'nız mübarek olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Allah'a kulsun, zülmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatlı dostun, kandilin mübarek olsun.

Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandiliniz ve mübarek cumanız kutlu olsun.

Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Mevlid Kandiliniz mübarek olsun!

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN