Back To Top
Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Vefa patoloji bölümünde!

Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Vefa patoloji bölümünde!

Mucize Doktor 10. bölüm fragmanı yayınlandı! Ali Vefa patoloji bölümünde!
- A +

Mucize Doktor 10. bölümü ile 14 Kasım perşembe günü FOX TV ekranlarında olacak. Sevilen dizinin yeni bölümünde, Ali Vefa'nın patoloji bölümünde yaşadıkları ve yeniden cerrah bölümüne geçme çabaları görülecek. Mucize Doktor 10. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilir, 9. bölüm full izleme linkine ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor dün akşam (7 Ekim) 9. bölümü ile FOX TV ekranlarında izleyiciyle buluşmuştu. Sevilen dizide Ferman Hoca'nın Ali Vefa'yı patoloji bölümüne almak istemesi Ali'yi derinden sarstı.

Mucize Doktor 9. bölümün hemen ardından 10. bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki dizinin 9. bölümünde neler oldu? Mucize Doktor 10. bölümde neler olacak?

MUCİZE DOKTOR 9. BÖLÜM FULL İZLE

MUCİZE DOKTOR 10. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mucize Doktor 10. bölümde Doktor Ferman'ın talimatı ile patoloji bölümüne alınan Ali Vefa buradaki atmosfere alışmaya çalışır ancak her fırsatta cerrah olmak istediğini belirtir. Ferman Hoca da Adil Hoca da Ali Vefa'nın durumu anlamasını beklemektedir. 

MUCİZE DOKTOR 10. BÖLÜM 1. FRAGMAN İZLE

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN