Back To Top
Mucize Doktor 10. bölüm izle | Ali patoloji bölümüne gönderiliyor

Mucize Doktor 10. bölüm izle | Ali patoloji bölümüne gönderiliyor

Mucize Doktor 10. bölüm izle | Ali patoloji bölümüne gönderiliyor
- A +

Mucize Doktor 10. bölümünde; Ali'ye ağır bir cezanın verilmemesini isteyen Ferman, onun hastanedeki görevine son verilmemesi için tüm suçlarını üstlenerek herkesi şoke etti. Ali ise mutluluktan gözyaşları dökerken Muzice Doktor’un 10. bölümü yine heyecanlı anlara sahne oldu…

 

Mucize Doktor’un yeni bölümünde; Ali, Ferman’ın yaptığı hareketten sonra mutluluktan ayakları kesilirken, Ferman’ın kendisini hayal kırıklığına uğratacak ifadeleriyle karşılaşırken, patoloji bölümünde görev alacağını öğrendi. İşte Mucize Doktor’un yeni bölüm fragmanı…

MUCİZE DOKTOR 10. BÖLÜM ÖZETİ

9. bölümde tüm suçu üstlenen Ferman’ın talimatıyla Ali, yeni çalışma yeri olan Patoloji bölümünde gönderilir. Bu Ali için sürpriz bir gelişmedir. Burada da bir hastanın hayatını kurtaran Ali, yeniden cerrahi asistanı olabileceğini göstermeye başlamıştır.

Yeni çalışma bölümünde bir hastayla karşılaşan Ali’nin hasta ile olan diyaloğu dikkat çekmektedir. Ali; hastaya, ‘Sen de benim gibisin, bizim gibiler hata yapmadan öğrenemiyor’ diyerek dikkatleri üzerine çekmiştir.

19-11/14/mucize-doktorjpgg.jpg

Ali, Ferman’a kendisini geri almasını, patolog olmak istemediğini söylüyor. İdealinde hep bir cerrah olmak vardır Ali’nin.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferman, hakkında soruşturma başlatılmasının ardından kendisini kurul karşısında bulan Ali'nin hastanedeki geleceğini garanti altına almak için bütün suçun kendisinde olduğunu söylemişti. Ferman'ın talimatının ardından patoloji bölümünde çalışan ve burada bir hastanın hayatını kurtaran Ali'nin tekrardan cerrahi asistan olarak görevine dönmek için çalıştığı görülüyor.

TÜM BÖLÜMLER İÇİN TIKLAYIN

Ali'nin Nazlı'ya yönelttiği ''Engelli birini sevebilir misin?'' sorusuna da olumlu cevap almasıyla Ferman'dan hiç beklemediği sözler duymasının ardından Ali'nin, Adil Hoca'yı da daha fazla riske atmak istemeyen Ferman tarafından patoloji bölümüne sevk edileceğini öğrenmesinin ardından dünyasının başına yıkılması son bölüme damga vurmuştu.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN