28.11.2019  14:10

Mucize Doktor 12. bölüm 2. fragman: Sen sadece Ali ol!

Mucize Doktor 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm ilk fragmanında Cerrahi asistan Nazlı hakkında idari soruşturma başlatıldığı görülüyordu. Peki Mucize Doktor 11. bölümde neler oldu? Bu akşam FOX TV'de yayınlanacak olan Mucize Doktor 12. bölümde neler olacak? Heyecanla beklenen 12. bölüm fragmanlarını haberimizden izleyebilirsiniz.

+
-

Mucize Doktor 12. bölüm ilk fragmanı 21 Kasım yayınlanan 11. bölümün hemen ardından izleyicilere sunulmuştu. Mucize Doktor 12. bölüm fragmanında daha önce bir hastanın yanlışlıkla ölümüne neden olan Cerrahi asistan Nazlı hakkında Sağlık Bakanlığı tarafından idari soruşturma başlatıldığı görülüyor.

Mucize Doktor 12. bölüm 2. fragmanda ise Nazlı'nın sinir krizi geçirdiği daha sonra ise Ali ile yakınlaştığı görülüyor. Nazlı Ali'ye "Sen sadece Ali ol" diyor. 

Peki Mucize Doktor 11. bölümde neler oldu? Mucize Doktor 12. bölümde neler olacak?

MUCİZE DOKTOR 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cerrahi bölümden alınan Ali Vefa, bir ameliyata yardımcı oldu. Yine de kendi istediği bölüme alınamayan Ali bu kez bir bebeğin şiddet görmediğini ortaya çıkardı ve bebeğin annesinin eski kocasına olan aşkını anladı. Ali Vefa'nın insan ilişkilerinde bu denli ilerlemiş olması başta Ferman Hoca olmak üzere hastanedeki herkesi etkiledi.

Ferman Hoca Ali Vefa'yı odasına çağırarak Cerrahi bölüme geri alındığını söyledi. Bunun verdiği sevinçle Ali'nin arkadaşları ve Adil Hoca kutlama yapmaya gitti.

MUCİZE DOKTOR 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Heyecanla beklenen 12. bölümde yayınlanan ilk fragmandan anlaşılacağı gibi Sağlık Bakanlığı Cerrahi Asistan Nazlı hakkında idari soruşturma başlattı. Daha önce hayatını kaybeden bir hastası ile ilgili açıklama yapması beklenen Nazlı, ne yapacağını şaşırdı. Ali böyle bir durumda Nazlı'nın yanında durulması gerektiğini Ferman Hoca ile konuştu. 

Mucize Doktor 12. bölümde neler olacağı heyecanla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı haberimizde...

MUCİZE DOKTOR 12. BÖLÜM 1. FRAGMANI İZLE

MUCİZE DOKTOR 12. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE

 

 

DİĞER HABERLER
'Bağış yap, dekont gönder'
Erdoğan ile Putin telefonda görüştü
22 bin kişi yardım başvurusu yaptı
'Siyasi hastalık üretmeye ara vermiyorlar'
İhtiyaç için yapmadık
'Kameralar iyi gelmiyor sayın bakana'
Yardım paketinde inşaat şirketlerinin ne işi var