Back To Top
Mucize Doktor 12. bölüm fragmanı yayınlandı: Nazlı için idari soruşturma başlatıldı!

Mucize Doktor 12. bölüm fragmanı yayınlandı: Nazlı için idari soruşturma başlatıldı!

Mucize Doktor 12. bölüm fragmanı yayınlandı: Nazlı için idari soruşturma başlatıldı!
- A +

Mucize Doktor 12. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Cerrahi asistan Nazlı hakkında idari soruşturma başlatıldığı görülüyor. Peki Mucize Doktor 11. bölümde neler oldu? Mucize Doktor 12. bölümde neler olacak? Heyecanla beklenen 12. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilir, 11 bölüm fragmanına ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor 12. bölüm fragmanı dün (21 Kasım) yayınlanan 11. bölümün hemen ardından izleyicilere sunuldu. Mucize Doktor 12. bölüm fragmanında daha önce bir hastanın yanlışlıkla ölümüne neden olan Cerrahi asistan Nazlı hakkında Sağlık Bakanlığı tarafından idari soruşturma başlatıldığı görülüyor.

Peki Mucize Doktor 11. bölümde neler oldu? Mucize Doktor 12. bölümde neler olacak?

MUCİZE DOKTOR 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Cerrahi bölümden alınan Ali Vefa, bir ameliyata yardımcı oldu. Yine de kendi istediği bölüme alınamayan Ali bu kez bir bebeğin şiddet görmediğini ortaya çıkardı ve bebeğin annesinin eski kocasına olan aşkını anladı. Ali Vefa'nın insan ilişkilerinde bu denli ilerlemiş olması başta Ferman Hoca olmak üzere hastanedeki herkesi etkiledi.

Ferman Hoca Ali Vefa'yı odasına çağırarak Cerrahi bölüme geri alındığını söyledi. Bunun verdiği sevinçle Ali'nin arkadaşları ve Adil Hoca kutlama yapmaya gitti.

MUCİZE DOKTOR 12. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Heyecanla beklenen 12. bölümde yayınlanan ilk fragmandan anlaşılacağı gibi Sağlık Bakanlığı Cerrahi Asistan Nazlı hakkında idari soruşturma başlattı. Daha önce hayatını kaybeden bir hastası ile ilgili açıklama yapması beklenen Nazlı, ne yapacağını şaşırdı. Ali böyle bir durumda Nazlı'nın yanında durulması gerektiğini Ferman Hoca ile konuştu. 

Mucize Doktor 12. bölümde neler olacağı heyecanla bekleniyor. Yeni bölüm fragmanı haberimizde...

MUCİZE DOKTOR 12. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN