Back To Top
Mucize Doktor 18.bölüm izle| Ferman sınav yapıyor

Mucize Doktor 18.bölüm izle| Ferman sınav yapıyor

Mucize Doktor 18.bölüm izle| Ferman sınav yapıyor
- A +

Mucize Doktor 18. bölümde Ali, Ferman’a Nazlı ile birlikte gittikleri lunapark eğlencesini anlatmak ister. Bu olay karşısında Ferman sinirlenir ve bütün asistanlara sınav yapacağını söyler. FOX TV’nin sevilen dizisi Mucize Doktor’un fragmanı ve yeni bölümü karar.com’da…

Mucize Doktor’un 18. yeni bölümünde; asistanlar Ferman’ın sınavına hazırlanmaktadır. Bunun dışında yeni ayrılmış yapışık ikizlerin durumu kötüye gidiyor. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna ve Sinem Ünsal’ın paylaştığı Mucize Doktor’un fragmanı ve diziye dair bilgiler haberimizde…

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, Nazlı ile lunaparka gittiklerini Ferman’a anlatmak ister. Ferman ise bu samimiyetten rahatsız olur. Asistanların kaytarması ise Ferman’ın iyice sinirlenmesine neden olur ve tüm asistanlara sınav yapmaya karar verir. Asistanlar hem Ferman’ın sınavına hem de birbirlerinden yeni ayrılan yapışık ikizlerin durumunun kötüye gitmesine çözüm bulmaya çalışır.

20-01/16/mucize-doktorjpgg-2.jpg

Öte yandan hastanede 20.yatışını yapacak olan 8 yaşındaki Betüş, yeniden tedavi olmak için hastaneye gelir. Ali ile aralarında bir yakınlık oluşur ve ameliyatını Ali yapmak ister. Ama öncelikle Ferman’ın sınavını geçmesi gerekmektedir. Öte yandan bütün ekibi korkunç bir seçim beklemektedir. Durumları ağırlaşan yapışık ikizlerden birisinin diğerinin yaşaması için ölmesi gerekmektedir. Bu ölümcül kararı kimin vereceği merak konusu. Mucize Doktor yeni bölümüyle bu akşam FOX ekranlarında.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ali, Demir’den aşk taktikleri almaktadır. Ancak bu taktikler Nazlı’de işe yaramayacaktır. Ferman ile Beliz’in de araları düzelmiştir. Beliz bağış gecesinde toplanan hasılat ile haır işi yapmaya karar verir. Kıvılcım ise bu duruma karşı çıkar ve yeniden hastanede çatışmalar başlar.

Hastanede tedavi edilen yapışık ikizler vakasında Tanju ve Ferman birlikte çalışmaktadır. Ancak yapışık ikizlerin durumu iyiye gitmemektedir. Nazlı, Ali’den hoşlandığını itiraf eder ancak bu durumu Ali’den gizlemektedir. Ali ise Nazlı’yı lunaparka davet eder.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN