23.01.2020  14:08

Mucize Doktor 19.bölüm izle | Ali aşkını ilan ediyor

FOX TV ekranlarının beğeniyle izlenen dizisi Mucize Doktor 19.bölümde Ali Vefa, Nazlı’ya aşkını ilan ediyor. Hastanede tedavi altında tutulan küçük Betüş hastaneden kaçıyor. Mucize Doktor’un yeni bölümü ve fragmanı ile ilgili bilgiler haberimizde…

+
-

 

Mucize Doktor’un yeni ve son bölümüne Ali’nin ilan-ı aşkı damga vuruyor. Eline gül alan Ali Vefa, Nazlı’ya “Ben seni sevmek istiyorum, sevebilir miyim?” diyor. Peki FOX TV ekranlarının fenomen dizisi Mucize Doktor’un son bölümünde Betüş’ün başına ne gelecek? İşte detaylar…

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Mucize Doktor’un yeni bölümünde Kıvılcım hamile olduğunu söylüyor. Bu haberi duyan Beliz ise şoke oluyor. Ali Vefa büyük bir cesaretle Nazlı’nın karşısına çıkıyor. Eline gül alan Ali Nazlı’ya “Ben seni sevmek istiyorum. Sevebilir miyim?” diyor. Ali’nin sözleri karşısında donup kalan Nazlı’nın bu sözler karşısında ne cevap vereceği merak konusu.

Öte yandan hastaneyi Betüş isimli minik bir hasta karıştırıyor. Ali Vefa, Betüş’e yardım etmek için elinden geleni yapıyor. Hatta bu uğurda birisinden hoşlandığını Betüş’e itiraf ediyor. Ameliyat olmak için sabırsızlıkla bekleyen Betüş, hastanedeki olaylardan korkup kaçıyor. Minik kızın başına neler gelecek merak ediliyor.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Hastanede yaşanan bir başka olay da kahramanlık yapmak isterken ağır yaralanan adamın gelmesiyle yaşanır. Bu adamın sakat kalmasını önleyecek bir prosedür henüz icat edilmemiştir. Ancak Ferman adamı ameliyat etmekten vazgeçmez. Başrollerini Taner Ölmez, Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan’ın paylaştığı Mucize Doktor yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de FOX TV ekranlarında olacak.

20-01/23/mucize-doktorjpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Mucize Doktor’un 18.bölümünde Ali ve Nazlı’nın lunapark kaçamağı izleyicileri ekrana kilitledi. Ali heyecanını Ferman’la paylaşmak istedi ancak bu durumdan rahatsız olan Ferman hem Ali’ye hem de diğer asistanlara sınav yapmaya karar verir. Hastanede birbirinden yeni ayrılan yapışık ikizlerin ise durumu kötüye gitmektedir. İkizlerin sağlığına kavuşmasının ardından herkes derin bir nefes alır.

DİĞER HABERLER
Tutuklular koğuşu ateşe verdi
Kayınpederini kafasından bıçakladı
Kavga edenlere sosyal mesafe cezası
Sokağa çıkma yasağı gelen gençlere mesaj
20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak?
İstanbul için 'turuncu' alarm
Gençler de yakalandı