13.09.2019  12:47

Mucize Doktor 2 bölüm ne zaman yayınlanacak? 2. bölüm 1. fragman yayınlandı

Mucize Doktor Fox TV ekranlarında dün akşam ilk bölümüyle izleyicinin beğenisine sunuldu. Dizi ilk bölümünde sevildi. Binlerce kişi heyecanla beklenen 2. bölümün ne zaman yayınlanacağını araştırmaya başladı. Mucize Doktor 2. bölüm fragmanına ve dizi hakkında tüm bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

+
-

Mucize Doktor dün akşam ilk bölümü ile izleyiciyle buluştu ve beğeni topladı. Binlerce kişi Fox TV ekranlarında yayınlanan dizinin 2 bölümünün ne zaman yayınlanağını merak edilyor. Mucize Doktor 2. bölüm 1. fragman yayınlandı. Fragmana ve oyuncu kadrosu, dizinin konusu gibi bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 2. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Mucize Doktor 2. bölümü ile 19 Eylül 2019 Perşembe günü Fox TV ekranlarında olacak.

MUCİZE DOKTOR 2. BÖLÜM FRAGMANI

MUCİZE DOKTOR OYUNCU KADROSU

Otizmli bir doktorun Ali Vefa'nın hikayesini anlatan dizinin başrolünde Taner Ölmez yer alırken kadroda Murat Aygen, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Özge Özder, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Onur Tuna, Reha Özcan ve Korhan Herduran gibi isimler yer alıyor.

Yapımcılık: MF Yapım

Senaryo: Pınar Bulut ile Onur Koralp

Yönetmen: Yusuf Pirhasan

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU

Mucize Doktor dizisinin konusu, Savant sendromlu deha Ali Vefa’nın en büyük hayali doktor olmaktır. Engeline ve karşılaştığı bütün önyargılara rağmen tıp fakültesini bitirmiş, stajını tamamlamış ve geriye sadece ihtisas yapmak kalmıştır. Yaşadığı taşra şehrinden ayrılır ve manevi babası Adil Erinç’in Başhekimi olduğu İstanbul Berhayat Hastanesi’nde Cerrahi Bölüm Asistanı olarak işe başlamak üzere yola çıkar.

Ama havaalanında meydana gelen bir kaza Ali’yi hayatının en önemli toplantısına geç bırakır.

Aynı sıralarda hastane yönetim kurulu toplanmış, Ali’nin işe alınıp alınmayacağını tartışmaktadır. Adil hariç kimse otizmli birinin doktor olabileceğine inanmaz. Ve Ali, saatlerce geç kalarak, korka korka, kendisine acımayla, inançsızlıkla bakan yönetim kurulunun karşısına çıkar…

Önyargılar kırılabilir mi? Hayaller gerçek olabilir mi?

 

 

DİĞER HABERLER
Hüseyin Bağ hakkında soruşturma başlatıldı
Bir askerimiz şehit oldu
Zincirleme kaza Bolu Dağı tünelini tıkadı
Hata ettik deseniz iyilik yapmış olursunuz
O gün 3 bin kişiye virüs bulaştı
8 kez test yaptırdı sonuncusu pozitif çıktı
Esenyurt Belediyesi'nin tüm hesaplarına haciz