Back To Top
Mucize Doktor 22. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı: Mucize Doktor 22. bölümde duygusal anlar

Mucize Doktor 22. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı: Mucize Doktor 22. bölümde duygusal anlar

 - Son Güncelleme: 12.02.2020 Çarşamba 22:44
Mucize Doktor 22. yeni bölüm son fragmanı yayınlandı: Mucize Doktor 22. bölümde duygusal anlar
- A +

Fox TV'nin sevilen yapımlarından Mucize Doktor 22. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. 21. bölümde salgınla mücadele eden Ali ve arkadaşları, izleyicilere 22. bölümde ise duygusal anlar yaşatacak. İşte Mucize Doktor 22. yeni bölüm fragmanı ve tüm ayrıntılar

Mucize Doktor dizisinin 21. son bölümünde hastanede yaşanan salgın hastalık nedeniyle heycanlı anlar yaşandı. Salgın tehlikesini atlatan Ali ve arkadaşları, Mucize Doktor 22. yeni bölümde ise duygu dolu anlar yaşayacak. Mucize Doktor 21. bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

MUCİZE DOKTOR 21. BÖLÜM HD İZLE

20-02/12/mu1.jpg

MUCİZE DOKTOR 22. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Nazlı'ya karşı beslediği duyguların karşılığınıa alamayan Ali, Ferman'a açıldı. Ali, Nazlı karşısında ne yapması gerektiğini Ferman'a sordu. Ferman ise Ali'ye bıraktığı bir not ile yardımcı olmaya çalıştı. Ferman'ın Ali'ye yazdığı mektup, izleyicilere duygu dolu anlar yaşatacağa benziyor.


MUCİZE DOKTOR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?
Ali otizmli ve savant sendromlu olarak dünyaya gelir. Doğuştan gelen bu hastalıklar nedeniyle içine kapanık bir çocukluk geçiren Ali, tıp fakültesini birincilik ile bitiriri. Hastalıklarına karşın dahi özellikleri taşıyan Ali, İstanbul’da bulunan özel bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlar. Kore'de ilk defa 2013 tarihinde Good Doctor adıyla yayınlanmaya başlayan diziden uyarlanan Mucize Doktor dizisinin oyuncu kadrosunda, Taner Ölmez (Ali), Onur Tuna (Ferman), Sinem Ünsal (Nazlı), Reha Özcan (Ali) yer alıyor.

20-02/12/mu3.jpgMuzize Doktor, Güne Kore yapımı Good Doctor dizisinden uyarlandı.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN