30.09.2019  13:26

Mucize Doktor 4. bölüm fragmanları yayınlandı: Doktor Ali'ye arkadaşları sürpriz yapacak

Mucize Doktor 4. bölümü ile 3 Ekim 2019 Perşembe günü Fox TV'de yayınlanacak. Dizinin 4. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. Beğeni ile takip edilen dizide geçtiğimiz bölümde Ali Vefa'nın Nazlı'ya karşı güveni kırılmıştı. 4. bölüm fragmanında ise Ali Vefa'ya iş arkadaşlarının sürpriz yaptığı görülüyor. Sürprizlerden hoşlanmadığını söyleyen Ali Vefa'nın buna tepkisi ne olacak? İşte detaylar...

+
-

Mucize Doktor dizisi yayınlandığı günden bugüne izleyicilerin büyük beğenisini topladı. Otizmli doktor olan Ali Vefa'nın yaşadıkları, sosyal hayatında karşılaştığı zorlukları anlatan dizide gelişmeler izleyicileri heyecanlandırıyor.

İlk üç bölümde Ali Vefa'nın hastaneye kabul edilmesi ve iş arkadaşlarına kendini kabullendirmesi konu alınırken, 4. bölümde işler iyice değişiyor.

19-09/30/screenshot_19.jpg

MUCİZE DOKTOR 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Sürprizlerden hoşlanmam, turşu sevmem, düzenimin bozulmasına tahammül edemem" gibi kurallarını sıralayan Ali Vefa, 4. bölümde arkadaşlarının sürpriziyle karşılaşacak. Vefa'nın bu sürprize ne tepki vereceği merak konusu...

Mucize Doktor 4. bölüm fragmanında dikkat çeken sahnelerden biri de Doktor Ferman'ın Nazlı'ya "Aynı yerde çalıştığın birine aşık olma" sözünün ardından Nazlı'nın "Yani insan aşık olabileceği kişiyi seçebiliyor mu?" sorusu oldu...

Her hafta Perşembe günleri saat 20.00'da FOX TV'de yayınlanan Mucize Doktor 4. bölümü ile 3 Ekim 2019 Perşembe günü ekranlarda olacak.

Mucize Doktor'un 4. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı...

MUCİZE DOKTOR 4. BÖLÜM 1. FRAGMAN İZLE

MUCİZE DOKTOR 4. BÖLÜM 2. FRAGMAN İZLE

MUCİZE DOKTOR 3. BÖLÜM : ALİ'Yİ YIKAN KONUŞMA

Mucize Doktor 3. bölümde Nazlı ile akşam yemeği yiyen ve bu durumdan oldukça memnun olan Ali Vefa, Nazlı'nın telefonda Ferman Hoca ile konuşmasını duydu.

Arkadaşının kendi isteğiyle yemeğe çağırdığını düşünen Vefa, konuşmayı duyduktan sonra Nazlı'nın kendisine bakıcılık yaptığını düşündü.

İşte Doktor Ali'yi yıkan konuşma...

 

 

DİĞER HABERLER
Yeni depremin yerini işaret etti
Çok yorulduk çekiliyoruz!
Bebek kabinine ATM koyup milyonlar kazandılar
ByLock yazışmaları deşifre oldu
Bir masada dört genel başkan
Okulda virüs sınavı
İstanbul Sözleşmesi feshedilmelidir