Back To Top
Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor 5. bölümde ne oldu?

Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor 5. bölümde ne oldu?

 - Son Güncelleme: 15.10.2019 Salı 12:52
Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı izle! Mucize Doktor 5. bölümde ne oldu?
- A +

Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölüm fragmanında Doktor Ferman'ın yeni bir operasyon için Ali Vefa'yı görevlendirdiği görülüyor. Heyecanla beklenen yeni bölüm önümüzdeki hafta perşembe günü (17 Ekim) yayınlanacak. FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor 6. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilir, 5. bölüm izleme linkine ulaşabilirsiniz.

Mucize Doktor dün (10 Ekim 2019) yayınlanan bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitledi. FOX TV'nin sevilen dizisi Mucize Doktor 5. bölümü kaçıranlar haberimizden izleyebilir.

MUCİZE DOKTOR 5. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ferman gizemli bir yolculuğa çıktı. Onun yokluğunu fırsat bilen Tanju asistanları hizaya sokma kararı alıyor ve Ali’ye ilk kendi vakasını veriyor. Vaka, Ali için kişisel bir boyut taşıyor çünkü hasta, Ali'nin ölen abisine benziyor. Bu vaka uğruna Ali tekrar başını belaya sokmayı göze alır. Öte yandan hastaneye yayılan bir dedikodu, Nazlı'nın umutlarını yeşertiyor.

MUCİZE DOKTOR 5. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MUCİZE DOKTOR YENİ BÖLÜM NE ZAMAN? 6. BÖLÜM

Mucize Doktor 6. bölümü ile 17 Ekim Perşembe günü saat 20.00'da FOX ekranlarında yayınlanacak.

MUCİZE DOKTOR 6. BÖLÜM FRAGMANI

Mucize Doktor 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni fragmanda Ali Vefa'nın Doktor Nazlı'dan hoşlandığı artık iyice gün yüzüne çıkıyor. Sosyal iletişim konusunda kendini geliştiren Ali Vefa, hastaları ile artık daha yakından ilgilenebiliyor. Peki Mucize Doktor 6. bölümde neler olacak? İşte fragman...

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ KONUSU

Dağlık bir köyde hayata gözlerini açan Ali isimli otizmli ve savant sendromlu bir gencin doktor olma hikayesi Muzice Doktor dizisine konu olacaktır. Küçüklüğünde içine kapanık bir çocukluk geçirecek olan Ali, güçlü zekası ile tıp fakültesini birincilik ile bitirecektir. Ardından İstanbul’da bir hastanede asistan olarak çalışmaya başlayacaktır. Ali otizm ve savant sendromlu olduğundan kimseye bahsetmemiştir. Ali çevresindeki arkadaşlarından bu hastalıklarını gizlemeye çalışacaktır.

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ OYUNCULARI

TANE ÖLMEZ (ALİ)

ONUR TUNA (FERMAN)

SİNEM ÜNSAL (NAZLI)

REHA ÖZCAN (ADİL)

MURAT AYGEN (TANJU)

HAZAL TÜRESAN (BELİZ)

ÖZGE ÖZDER (KIVILCIM)

BİHTER DİNÇEL (SELVİ)

HAYAL KÖSEOĞLU (AÇELYA)

FIRAT ALTUNMEŞE (DEMİR)

KORHAN ERDURAN (GÜNEŞ)

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN