Oktay Kaynarca Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrıldı mı? Merakla beklenen dizi için şok iddaa

Oktay Kaynarca Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrıldı mı? Merakla beklenen dizi için şok iddaa

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinde herkesi şaşırtan ayrılık yaşandı.Çekimlere İstanbul Semerkant ve Buhara da yapılan Güzel Adamlar Medya imzasıyla ekrana gelecek olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi Atv'de yayınlanacak. Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi kadrosundan ayrılan İnaç Konukçu herkesi şaşırttı.

ATV ekranlarında yayınlanacak olan Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi herkesi şaşırttı. Dizinin hazırlık çalışmaları devam ederken geniş oyuncu kadrosuyla da tüm dikkatleri üzerine çekti. Dizinin proje tasarımı yapımcılığı ve senaristliğini Oktay Kaynarca ve Onur Tan ikilisi yaparken projenin yayınlanması da merakla bekleniyor. Yeni dizinin kadrosunda yer alan İnanç Konukçu’nun veda edeceği söylendi.

Ben Bu Cihana Sığmazam’da veda

Süreç Film imzasıyla 28 Haziran 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayan Atv'nin sevilen dizisi Kalp yarasında Sinan Sancakzade karakterine hayat veren İnanç Konukçu Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden ayrıldı.

Ben Bu Cihana Sığmazam İnanç

Oktay Kaynarca'nın abisinin öcünü almak isteyen Cezayir Türk karakteri ile kamera karşısına geçen İnanç Konukçu’nun Ben Bu Cihana Sığmazam dizisinden neden ayrıldı belli oldu. Şimdiye kadar birbirinden güzel yapımlarda yer alan İnanç Konukçu yeni dizinin oyuncu kadrosundan ayrılma kararı aldı. Doğduğun Ev Kaderindir, Behzat Ç, Kaçak, Vurgun, Adı Zehra, Kırlangıç Fırtınası ve Karanlıktaki Umut dizileriyle ekrana gelen yetenekli oyuncunun ayrılışı herkesi üzdü.Dizi projesinden ayrılacağını aktaran İnanç Konukçu diğer bir dizisi olan Behzat Ç çekimleri ile Ben Bu Cihana Sığmazam dizisi çekimlerinin çakışması nedeniyle kadrodan ayrılma kararı aldı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN