07.02.2020  06:24

Özge Yağız kimdir?

Kanal 7'nin sevilen yapımlarından Yemin dizisinde, Reyhan'ı canlandıran Özge Yağız'ın hayran kitlesi her geçen gün artıyor. Sosyal medyada ismi en çok arananlar arasında yer alan Özge Yağız kimdir?

+
-

Kanal 7'nin sevilen yapımlarından Yemin dizisinde, Reyhan'ı canlandıran Özge Yağız'ın hayran kitlesi her geçen gün artıyor. Sosyal medyada ismi en çok arananlar arasında yer alan Özge Yağız kimdir? Özge Yağız, 10 Nisan 1997'de İstanbul’da dünyaya geldi. Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi'nden mezun olan Yağız, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Adını sen Koy isimli dizide yaşadı. Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandırıyor. 1.69 boyunda ve 52 kilo olan Özge Yağız Koç burcudur.

Kanal 7'nin sevilen yapımlarından Yemin dizisinde, Reyhan'ı canlandıran Özge Yağız'ın hayran kitlesi her geçen gün artıyor.

20-02/07/y6-kopya.jpg

 

Sosyal medyada ismi en çok arananlar arasında yer alan Özge Yağız kimdir? Özge Yağız, 10 Nisan 1997'de İstanbul’da dünyaya geldi.
20-02/07/y3-kopya.jpg

Başkent Üniversitesi İletişim Bilimleri Akademisi'nden mezun olan Yağız, ilk oyunculuk deneyimini 2017 yılında Adını sen Koy isimli dizide yaşadı.
20-02/07/y4-kopya.jpg

Özge Yağız, şimdilerde Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinde Reyhan karakterini canlandırıyor. 1.69 boyunda ve 52 kilo olan Özge Yağız Koç burcudur.

DİĞER HABERLER
Sokağa çıkma yasağı uygulanan 31 il hangisi?
Atatürk ve Mevlana'ya hakaret etmişti! Tutuklandı
Yükseköğretimde yeni düzenlemeler getiren teklif kabul edildi
Bir sahra hastanesinde neler yaşandı, korona için 'sıfır siyaset' şart
Ordu'daki depremde bazı binalarda hasar oluştu
Erdoğan'dan geçmiş olsun mektubu
Burhan Kuzu'ya Zindaşti iddianamesi