24.01.2020  15:56

Payitaht Abdülhamid 105.bölüm izle | Bidar sarayı terk ediyor

Payitaht Abdülhamid 105.bölümde Abdülkadir saraydan gittikten sonra Bidar kendisini suçluyor. Abdülhamid’in ona olan küskünlüğüne de daha fazla dayanamayan Bidar, saraydan ayrılıyor. Payitaht Abdülhamid bu akşam yeni bölümüyle TRT 1 ekranlarında izleyicileriyle buluşacak.

+
-

 

Payitaht Abdülhamid 105.yeni bölümünde Gustav, Vladimir’i kurtaramaz. Ancak kendisini aklamayı başarır. Öte yandan Bidar, Abdülhamid’in ona olan küskünlüğüne daha fazla dayanamaz ve saraydan ayrılır. Payitaht Abdülhamid’le ilgili tüm bilgiler karar.com’da…

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Abdülkadir’in saraydan gitmesi sonrası Bidar bu olayla ilgili kendisini suçlar. Abdülhamid’in ona olan küskünlüğüne de daha fazla dayanamayan Bidar, saraydan ayrılır. Abdülhamid karısını sever ancak onu bir türlü affedemez. Bidar ve Abdülkadir ise Blavatsky’nin oyununa gelmiştir. Gustav ise Vladimir’i kurtaramaz ancak Abdülhamid’in gözünde kendisini aklar. Selim Paşa, Karaso’yu saraydan çıkarır.

Abdülhamid, demiryoluna İngiliz ve Rusların engel olmamaları için plan yapmaya başlar. Abdülhamid demiryolunu Türkmenlerin şehirlerinden geçmesini ister. Bu güzergahın tespiti için Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı’ya görev verir. Ancak hem Ahmet Paşa hem de İsmail Hakkı peşlerindeki düşmandan habersizdir. Çünkü Zülüflü Abdülhamid’in her adını Zalman’a haber vermektedir. Zalman’ın hedefi ise demiryolu projesini hüsrana uğratmaktır.

Zalman’ın planlarından habersiz olan Abdülhamid, Ahmet Paşa ve İsmail Hakkı’yı ölüme mi gönderdi merak konusu. Başrollerinde Bülent İnal ve Özlem Conker’in yer aldığı Payitaht Abdülhamid bu akşam 105.bölümüyle TRT 1 ekranlarında olacak.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Zalman ölümü pahasına hastalığını gizlemektedir. Kanının incelenmesi gerekecektir ve böylece hainliği de ortaya çıkacaktır. Onu bu durumdan Sabahattin ve Zülüflü kurtaracak mı merak konusu. Zalman’dan kurtulan Selim Paşa ise artık her şeyi hatırlar. Bütün gerçeği Abdülhamid’e anlatmak isteyen Selim Paşa yola çıkar.

Halil Halid ise Balkanları ayağa kaldırıp savaş çıkartacak suikastı engellemek zorundadır. Çatışmanın ortasında kalan Bidar, oğlu ile büyük bir tartışmanın içerisine girer. Oğlu Jön Türk hareketinin içindedir. Abdülhamid, Abdülkadir’e yeni vazife vermek üzeredir ve Bidar Abdülkadir’i Abdülhamid’e söyleyip söylememek arasında kalmıştır.

GÜNÜN VİDEOSU

Esad''a ağır darbe böyle vuruldu

İdlib''deki operasyonlarda 17 günde bin 709 rejim askeri, 55 tank, 3 helikopter, 18 zırhlı araç, 29 obüs etkisiz hale getirildi.

DİĞER HABERLER
Türkiye tek yürek
Türkiye tek yürek
Rejime gerekli cevap veriliyor
CHP Meclis'i kapalı oturuma çağırdı
Gül: Milletimizin başı sağolsun
Türkiye, Suriye'yi 'hava'dan ve karadan vuruyor
Türkiye şehitlerine ağlıyor