Back To Top
Payitaht Abdülhamid 85. bölüm tek parça izle | Abdülhamid’in izini süren gizemli avukat kim?

Payitaht Abdülhamid 85. bölüm tek parça izle | Abdülhamid’in izini süren gizemli avukat kim?

 - Son Güncelleme: 10.05.2019 Cuma 15:29
Payitaht Abdülhamid 85. bölüm tek parça izle | Abdülhamid’in izini süren gizemli avukat kim?
- A +

Payitaht Abdülhamid 85. yeni bölümünü tek parça izlemek isteyenler YouTube ya da çeşitli mecralardan araştırmalarına devam ediyor. Her hafta Cuma günleri TRT1 ekranlarında yayınlanan Payitaht Abdülhamid dizisinin 85. bölümünde Abdülhamid’in izini süren gizemli avukatın kimliği diziye damgasını vuruyor. İşte Payitaht Abdülhamid 85. yeni ve son bölümüne dair aradıklarınız…

Payitaht Abdülhamid dizisinin yeni bölüm fragmanını izleyenler son bölümler neler olacağını araştırıyor. Payitaht Abdülhamid’in 85. yeni ve son bölümünü YouTube ya da çeşitli mecralardan izleyenler aramalarına devam ediyor. Bu bölümde Abdülhamid’in izini süren gizemli avukatın kim olduğu sorgulanırken, Abdülhamid ile Rotschild arasında geçen düellosunun galibi de yine en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. İşte Payitaht Abdülhamid yeni bölümü ve fragmanına dair aradıklarınız.

Payitaht Abdülhamid ile ilgili tüm detaylar için tıklayın

Payitaht Abdülhamid son bölümünde neler oluyor?

Payitaht Abdülhamid’in 85. bölümünde; Abdülhamid’in kurduğu dahiyane planla Rothshild, biçare olur. Rothshild Abdülhamid’in elindeki belgeleri almak adına kaçırılan eski vekilleri bulması gerekir. Vembery Rothshild’in bu çaresizliğini kullanma teşebbüsüne girince, Rothshild de Vembery’i ele veriyor. Payitaht Abdülhamid’in 85. bölümünde; fakat her ikisinin de kurduğu planlar, Avukat ismindeki kişinin tertibiyle bir şekilde bozulur. Bu esnada, İngiliz gemileri kenti bombalamak üzere adım adım ilerlemektedir. Payitaht Abdülhamid’in 85. bölümünde; Abdülhamid zaman kazandırması adına Mahmut Paşa’yı görevlendirir. Vicinio Sander’i rehin almış, Süleyman mabedinin haritasını da elinde tutmaktadır. Bundan sonra Halil Halid ile Jorris’in ortak düşmanı olmuşlardır. Payitaht Abdülhamid’in 85. bölümünde; Garo da her ikisinden de bihaber kendi düzenini kurar. Bu defa çok can yakmak üzeredir. Payitaht Abdülhamid’in 85. bölümünde; Şivenaz mahpusa atılmıştır. Kendini kurtarmak adına yaptığı şeytani plan da Bidar’ı ve tüm sarayı üzüntüye sokar. Payitaht Abdülhamid’in 85. bölümünde; Şivenaz’ın son kurbanının kim olacağı merak edilirken, Mahmut Paşa’nın gemileri Payitaht’tan uzak tutmayı başarıp başaramayacağı da ilgi ile takip ediliyor. Payitaht Abdülhamid’in 85. bölümünde; Abdülhamid’in izini sürdüğü gizemli avukatın kim olduğu ise yeni bölüme damgasını vurur. Son olarak Abdülhamid Rotschild düellosunun galibi yine en çok konuşulan konular arasında yer alır.

19-05/10/payitaht-abdulhamid-85-bolum-tek-parca-izle-abdulhamidin-izini-suren-gizemli-avukat-kimm.jpg

Payitaht Abdülhamid son bölümde neler olmuştu?

Payitaht Abdülhamid dizisinin 84. bölümünde; Vekiller Vembery’in elinde bulunur ve Vembery bu defa yalnızca kendisi için savaşmaktadır. Hem Abdülhamid’e, hem de Rothschild’e istediklerini yaptırabilmek için acımasızca saldırır. Gerçekleşen bir katliam Abdülhamid’i derinden kahreden. Rothshcild, Abdülhamid’e karşı eski gücünü kazanabilmek ve Vembery’den kurtulmak adına Şivenaz’la bir plan yapar. Payitaht Abdülhamid dizisinin 84. bölümünde; Şivenaz Abdülhamid’in karşısına çıkar, ama bu kez son oyununu oynayacaktır. Halil Halid ve adamları Joris’i yakalamaya çalışırken Vicinio’nun ortaya çıkması dengeleri değiştirir. Halil Halid Vicinio’nun kaçırdıklarını kurtarabilmek için uğraşırken Joris’le yolları tekrar kesişir.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN