Back To Top
Payitaht Abdülhamid neden yok? 11 Ekim TRT 1 yayın akışı | Payitaht Abdülhamid 92. bölüm ne zaman?

Payitaht Abdülhamid neden yok? 11 Ekim TRT 1 yayın akışı | Payitaht Abdülhamid 92. bölüm ne zaman?

Payitaht Abdülhamid neden yok? 11 Ekim TRT 1 yayın akışı | Payitaht Abdülhamid 92. bölüm ne zaman?
- A +

Payitaht Abdülhamid dizisinin 11 Ekim'de yayınlanması beklenen 92. son bölümü 18 Ekim'de yayınlanacak. Türkiye Arnavutluk milli maçı nedeniyle dizinin yeni bölümünün yayın günü değişti. Payitaht Abdülhamid 92. bölüm fragmanını haberimizden izleyebilir, dizi hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.

Payitaht Abdülhamid dizisi izleyicileri her cuma ekrana kilitlemeye devam ediyor. Her hafta cuma günü TRT 1 ekranlarında yayınlanan dizi, 11 Ekim (bugün) yayınlanmayacak.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD NEDEN YOK?

Sevilen dizinin 11 Ekim'de yayınlanması beklenen 92. bölümü, Türkiye Arnavutluk milli maçı nedeniyle ertelendi.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD NE ZAMAN YAYINLANACAK?

Payitaht Abdülhamid 92. bölümü 18 Ekim 2019 cuma günü TRT 1 ekranlarında saat 20.00'da yayınlanacak. Yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

11 EKİM TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:15 Benim Adım Melek
08:30 Elimi Bırakma
11:45 İmparatoriçe Ki
13:00 Aileler Yarışıyor
15:00 Benim Adım Melek
19:00 Ana Haber
20:00 Seksenler
21:45 Türkiye - Arnavutluk
23:45 Pelin Çift ile Gündem Ötesi

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD OYUNCU KADROSU

Bülent İnal (Sultan Abdülhamid Han), Özlem Conker (Bidar Sultan), Devrim Yakut (Cemile Sultan), Ceyhun Mengiroğlu (Mehmed Celaleddin), Gürkan Uygun (Halil Halid), Güven Kıraç (Vambery Amca), Berke Üzrek, Alay Cihan, Umut Kurt, İbrahim Kendirci (Yusuf), Berkan Şal, Eren Hacısalihoğlu (Kemalettin Paşa), Gözde Kaya (Hatice Sultan), Bahadır Yenişehirlioğlu (Tahsin Paşa ), Ali Nuri Türkoğlu (Karaso), Erkan Avcı (Fehim Paşa), Duygu Gürcan (Naime Sultan), Kaan Turgut (Sabahattin), Elif Özkul (Fehime Sultan), İlker Kızmaz (Şehzade Mehmet Selim) Aydın Sigalı, Fatih Sevdi, Zeynep Ozan, Volkan Keskin (Meyyit), Cemre Baysel (Firuze), Nik Xhelilaj (Marco), Kevork Malıkyan (Parvus), Hacı Ali Konuk, Güzide Arslan (Dilşad), Leya Kırşan (Şadiye Sultan), Yusuf Aytekin (Söğütlü), Selen Öztürk (Seniha Sultan), Hakan Boyav (Mahmud Paşa), Sedef Avcı (Zeynep), Can Sipahi (Şehzade Abdülkadir), Hakan Yufkacıgil (Fuat), Başak Daşman (Şivenaz), Ece İrtem (Robina), Cem Uçan (Serhafiye Ahmet Celaleddin Paşa), Doğu Aytun (Enzo), Suavi Eren (Edmund Rothschild), Serdar Deniz (Edward Jorris), Salman Ataş (Kaşgarlı Nadir Bey), Saygın Soysal (Herzl), Mehmet Sabri Arafatoğlu, Ercüment Fidan, Emel Dede(Handan), Buse Varol (Misli Melek), Mehmet Emin Kadıhan (Luca), Songül Öden (Gertrude Bell), Nur Fettahoğlu (Prenses Efsun), Alper Düzen (Hüeyin Paşa), Taner Ertürkler (Selim Paşa), Çağrı Erceber (Pedro) Gürkan Güzeyhuz (Vladimir), Ahmet Somers (Alman İmparatoru Wilhelm), Buket Kahraman (İrena), Ezgi Eyüboğlu (Ahsen), Akın Akınözü

19-10/10/payitaht-4.jpg

BÜYÜK SAVAŞ, PAYİTAHT İÇİN PAYİTAHT'TA - PAYİTAHT ABDÜLHAMİD KONUSU

Yeni yüzyıl başlarken acının, ümidin ve mücadelenin coğrafyasında son cephe açılıyor. Payitaht, en büyük savaşını veriyor. Sultan Abdülhamid, son iki yüzyıldır zafer kazanamayan Osmanlı'nın talihini değiştirmiş, Yunan harbini kazanmıştır. Cephede biten harp ise şimdi masada devam edecektir. Global Monarşi'nin veziri Parvus ise artık Abdülhamid'e karşı yüz yüze savaşacaktır. Hedef devlettir. Devleti ayakta tutan kıymetler baltalanmaktadır. Her kıymet bir sütun, her sütun çatıyı ayakta tutan bir güçtür. Abdülhamid ise devlet çatısını yıkmak isteyenlerin önündeki tek engeldir.
 
Parvus, Abdülhamid'in düşmanlarını tek cephede birleştirecek ve Osmanlı'nın yıkılışı için yıllar sürecek planı başlatacaktır. Abdülhamid ise kalkınma hamleleriyle devleti büyük savaşa hazırlamaktadır. Demir yolu hamlesinden  sonra yeni yüzyıl boyunca, uğrunda savaşlar verilecek neft (petrol) hamlesini başlatacaktır Abdülhamid... Osmanlı topraklarındaki petrol arazilerinin haritalarını çıkaran Abdülhamid, hammaddeyi elinde bulunduranın yenidünyaya yön vereceğini bilmektedir. Bu değerleri korumak için de var gücüyle savaşacaktır.
 
Parvus sağ kolu Marco’nun önderliğinde İstanbul’un her tarafına yayılmış ajanlarla Payitahtı bitirmek için uğraşırken Abdülhamid’in sıra dışı ve başarılı hafiyesi Murad, ekibiyle beraber onlara geçit vermemek için canları pahasına mücadele verecektir.
 
Abdülhamid, Payitaht’ı korumak için savaş verirken hareminde kopan fırtınalardan habersizdir. Devleti ayakta tutan sütunlardan biri Hanedan-ı Osmanlı'dır. Hareme mazisinin intikamını almak için giren Firuze, düşmana Osmanlı Ailesine karşı açtığı savaşta yardım edecektir. Büyüleyici güzellikteki bu genç kadın, Bidar ve Seniha Sultan arasında bütün dengelerin yeniden alt üst olmasına neden olacaktır.
 
Yeni yüzyıla girerken hakim olmak için savaşanlar, mahkum olmamak için direnenler arasında büyük bir savaş olacaktır. Bütün savaş Payitaht için, Payitaht'ın ortasında geçecektir.
 
Dizinin Görüntü Yönetmenliğini Ercan Işık üstlenirken, Uygulayıcı Yapımcılığını Selda Günsay, Sanat Yönetmenliğini Bekir İldem, Sanat Danışmanlığını Reza Hemmatirad, Kostüm Tasarımını Sema Gücer, Makyaj Tasarım Ayşegül Aydınlık, Saç tasarımını Serdar Karaca, Cast Direktörlüğünü Tuncay Altınoğlu, Kurgu Yönetmenliğini Caner Ertan ve müziklerini Yıldıray Gürgen üstleniyor. Dizinin Post ve Mix’ini Üs Yapım üstlenirken, Efekt ve CGI’lara Digiflame imza atıyor.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİD 92. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN