Back To Top
Payitaht Abdülhamit 108. yeni bölümde heyecan dorukta

Payitaht Abdülhamit 108. yeni bölümde heyecan dorukta

 - Son Güncelleme: 13.02.2020 Perşembe 09:03
Payitaht Abdülhamit 108. yeni bölümde heyecan dorukta
- A +

Payitaht Abdülhamit 107. bölümü ile büyük heyecan yarattı. 14 Şubat Cuma akşamı yayınlanacak yeni bölümü öncesi, dizinin hayranları, internet üzerinde, yoğun olarak “Payitaht Abdülhamit 108. yeni bölüm fragmanı” içeriğine sahip aramalar gerçekleştirdi. Peki, “Payitaht Abdülhamit 108. yeni bölümde neler yaşanacak? İşte cevabı...

Payitaht Abdülhamid 107. son bölümde Zalman darphane baskınıyla Osmanlı’yı ve Abdülhamid’e şok yaşatmayı planladı, Darphane'yi kuşattı. Zalman, Osmanlı’nın parasal gücünü bitirmeyi hedeflerken, durumun farkında olan İngilizler de dış borçların ödenmesi için baskıyı arttırır. Cemile kuyuda son nefesini vermek üzereyken, Bidar Abdülhamid’e bütün gerçekleri anlatır. Payitaht Abdülhamit 107. bölümü aşağıdaki linkten hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT 107. BÖLÜM İZLE

20-02/13/pay2.jpg

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT 108. BöLÜM İLK FRAGMAN 

Zalman yakalanmaktan son anda kurtulur. Abdülhamid ise demiryolu güzergahını belirlemek için yeni planlar kuracak. Abdülhamid, düşmanını bulmak için Mahmut Paşa ile birlikte bir oyun düzenler. Abdülhamid, ayrıca Bidar ve Cemile'yi çağırıp ikisinin de haremdeki görevlerinin tamamlandığını açıklar. Öte yandan, Abdülkadir, birinin kendi adına esnaftan haraç kestiği haberini alır.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT 108. BöLÜM SON FRAGMAN

Bidar, Nureddin'in annesi Behice saraya gelince ne yapacak? Tatar'ı kurtarmaya çalışan Halil Halid, Panait'in tuzağına düşecek mi? Abdülhamid'e uzak diyarlardan gelen haber ne? Abdülhamid'in Mahmut Paşa ile kurduğu tuzağa kim düşecektir?

 

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT KONUSU

Payitaht Abdülhamit dizisinde; 1896'da, Sultan Abdülhamid'in tahta oturuşunun 20. yılından itibaren, döneme damgasını vuran önemli olaylar ekrana taşınıyor. “Payitaht – Abdülhamid” dizisi ilk bölümlerinde Yunan Harbi'ne de yer verilirken, 1. Siyonist Kongre ile Sultan'dan istenen Filistin toprakları, Padişah'ın sonuna kadar vermediği ve masadan düşmanın hüsranla kalktığı bir dönem olarak ekrana geldi. Yine Sultan'ın başarılı olduğu bir önemli proje, Hicaz Demiryolu çalışmaları ve dahası Payitaht Abdülhamid dizisinde yer alacak diğer önemli tarihi olaylar arasında yer aldı. Sultan Abdülhamid Han'ın Osmanlı İmparatorluğu'nun zor zamanlarında yaşadığı sıkıntıları ve ülkesini kurtarmak için verdiği mücadeleyi anlatan Payitaht Abdülhamit'in ana temasında “mücadele” yer almaktadır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN