Back To Top
Rümeysa Arslan kimdir? Diriliş Ertuğrul İrene kimdir? nerelidir?

Rümeysa Arslan kimdir? Diriliş Ertuğrul İrene kimdir? nerelidir?

Rümeysa Arslan kimdir? Diriliş Ertuğrul İrene kimdir? nerelidir?
- A +

Rümeysa Arslan kimdir? İrene kimdir? Diriliş Ertuğrul dizisinin bu akşam sezon başlangıcı yapması ile birlikte bazı sorular gündeme geldi. TRT1 ekranlarında çarşamba akşamları yayınlanan Diriliş Ertuğrul, bu akşam yayınlanacak 122. bölümüyle sezon açılışını yapacak. Diriliş Ertuğrul dizisinde izleyeceğimiz İrene kimdir? Gerçek adı nedir? Rümeysa Arslan kimdir? İşte bu soruların yanıtı ve diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölüm izleme linki...

Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölüm bu akşam ekranlarda olacak. Diriliş Ertuğrul İrene kimdir? ve Rümeysa Arslan kimdir? nerelidir? sorularının yanıtı ve Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölüm izleme linki haberimizde... 


 DİRİLİŞ ERTUĞRUL İRENE KİMDİR?

Diriliş Ertuğrul dizisinde İrene karakterini Rümeysa Arslan canlandırmaktadır. İrene karakteri ile ilgili kanal ve yapımcı firtma bir açıklama yapmamıştır. 

18-11/07/dirilis-ertugrul-irene-kimdir.jpg

RÜMEYSA ARSLAN KİMDİR? 

1998 doğumlu oyuncu Rümeysa Arslan’nın babası futbol antrenörlüğü, annesi ise öğretmenlik yapmıştır.

Çanakkale‘de dünyaya gelmiş, anne ve babasının meslekleri nedeni ile yaşantısını Batman, Ankara, İzmir, Sason ve Çanakkale gibi illerde sürdürmek zorunda kalmıştır. Baba tarafından aslen nereli olduğu bilgisi araştırılmaktadır.

İzmir’de Lise eğitimini tamamlamış ardından Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünü kazanmıştır.

Çok küçük yaşlardan itibaren gitar çalan ve şarkı söyleyen güzel oyuncu müzik ilede bir hayli içli dışlıdır. Sahnede olmayı ve müzik yapmayı çok sevdiği için Haliç Üniversitesi Konservatuvar Opera bölümü sınavlarına girmiş ve kazanmış, halen bu okulda eğitim hayatını sürdürmektedir.

2018 yılında ilk profesyonel oyunculuk deneyimini Show Tv ekranlarında yayınlanması planlanan Meleklerin Aşkı dizisi ile gerçekleştiren Rümeysa Arslan, dizide Deniz Cengiz karakterini canlandıracaktır.

18-11/07/dirilis-ertugrul-122-bolumde-neler-olacak.jpg

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 122. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Moğollarla zorlu bir mücadele veren Ertuğrul Bey, kutlu davasının peşinden gidebilmek için kardeşlerinden ayrılmak zorunda kalmıştı. Ertuğrul Bey’e inanan Kayılar, bu ayrılığın ardından yollara düştüler. Çetin geçen koşullarda Karacadağ sınırlarına kadar ilerleyen Kayıları burada bambaşka bir dünya bekliyordu. Yeni yurtları onlara farklı bir iklim, farklı topraklar ve farklı insanlar sunacaktı. Ertuğrul Bey, kutlu davasına giden yolda daha güçlü ve daha acımasız düşmanları olacağının farkındaydı. Peki, yeni düşmanlarını alt edebilmek için kılıcının keskinliği yetecek miydi?

Ertuğrul Bey artık başka bir dünyadaydı. Ve bu dünya da at koşturmak daha çok akıl, cesaret ve sabır istiyordu. Karşısına daha güçlü ve daha acımasız olarak çıkan Tapınakçılar, Ertuğrul Bey’i zafer için yeni yöntemler bulmaya zorlayacaktı. Zira Tapınakçıların gizli eli olan Simon bir kılıç darbesiyle öldürülemeyecek kadar zeki ve güçlüydü. Üstelik Simon yalnız da olmayacaktı. Ertuğrul Bey, Simon’a destek olan Müslümanları öğrendiğinde ne yapacaktı? Ertuğrul Bey, kılıçların sustuğu, akıl oyunlarının konuştuğu bir cehennemin içindeydi. Peki, aklı onu bu cehennemin ateşinden koruyabilecek miydi?

Karacadağ etekleri birçok Türkmen Obasına yurt olmuştu. Fakat aslen Tatar olan Çavdaroğlu Obası, aralarında en güçlü olanlarıydı. Bu güçlerini ise başarısızlığa tahammülü olmayan ve obayı demir yumrukla yöneten Candar Bey’den alıyorlardı. İktidarını yıllarca koruyan Candar Bey, en büyük imtihanını evlatlarıyla verecekti. Candar Bey’in büyük oğlu Ural’ın ihtirası obanın kaderini belirleyecekti. Çavdaroğlu ve Kayı Obası arasında yaşanacak gerilimi Candar Bey’in hamleleri durdurabilecek miydi? Ertuğrul Bey, Çavdaroğlu Obasından hiç beklemediği teklifler ve tehditler alacaktı. Peki, Kayılar ve Çavdaroğulları’nın yolu nerede ve nasıl kesişecekti? Ertuğrul’un vereceği her karar hem obanın kadınları hem de beyleri için yeni sonuçlara gebeydi.

Ertuğrul artık obanın beyi olmuştu. Obada yeni sorunlar baş göstermişti. Göç yolunda yorgun düşen Kayılar ülküleri ve nefisleri arasında sıkışıp kalmıştı. Onlar için bu imtihan hiç kolay olmayacaktı. Dışarıda düşmanlarıyla mücadele veren Ertuğrul Bey’i içerde ise yeni sorunlar bekliyordu. Göç yolunda sevdiklerinden ayrı düşen ve kıtlık tehlikesiyle karşı karşıya kalan Kayılar birliklerini koruyabilecekler miydi?

İhanet, ihtiras ve akıl oyunlarıyla yüz yüze gelen Ertuğrul için tek hedef vardı. Bir milletin dirilişine vesile olmak…

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN