23.01.2020  14:23

Rüyada çiğ et görmek ne anlama geliyor? Rüyada çiğ et görmenin yorumu

Rüyada çiğ et görmek, rüya tabircileri tarafından hayırsız bir rüya olarak yorumlanmıştır. Maddi ve manevi sıkıntı, üzüntü ve mutsuzluğu işaret eden rüyada çiğ et görmekle ilgili bilmeniz gerekenleri ve en ayrıntılı rüya tabirlerini karar.com’da bulabilirsiniz…

+
-

Rüyada çiğ et görmek, rüya sahibine bir uyarı niteliğindedir ve zor zamanların yaklaştığının haberini verir. Çiğ et yediğini görmek, çiğ et doğradığını görmek, çiğ et pişirdiğini görmek gibi farklı anlamlara sahip rüyaların tabirlerini haberimizde bir araya getirdik…

RÜYADA PİŞMİŞ ET GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada çiğ et görmek, rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine hem özel hayatında hem çalışma hayatında kayıplar yaşayacağına, üzüntü ve kederlerle uğraşacağına delalet eder. Rüyada çiğ et gören kişi yaşayacağı zorluklar nedeniyle ruhsal anlamda da çöküntü yaşar, yüzü gülmez.

Rüyada çiğ et görmek, ticaretle uğraşan rüya sahibi için işlerinin kesilmesine, büyük maddi kayıplar yaşanmasına, rüyayı gören kişinin üzüntüden yataklara düşecek hale gelmesine işaret eder. Rüyadaki çiğ et kişinin akıtacağı gözyaşlarının habercisidir.

ÇİĞ ET YEDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada çiğ et yediğini görmek, çiğ et görmenin aksine olumlu anlamlar taşır. Rüyada çiğ et yediğini gören kişinin şansı ve kısmeti açılır. Rüya sahibinin kazancı çoğalır, serveti artar, bolluk ve bereket içinde yaşar.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

ÇİĞ ET PİŞİRDİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada çiğ et pişirdiğini görmek, rüyayı gören kişinin asıl işinden başka işlerin peşinde koştuğu ve buna dair planlar yaptığı şeklinde yorumlanır. Rüyada çiğ et pişirdiğini gören kişi, aklındaki planları hayata geçirmek için çokça düşünüyor demektir.

20-01/23/300820191617291795647.jpg

ÇİĞ ET DOĞRADIĞINI GÖRMEK

Rüyada çiğ et doğradığını görmek, haram malı temsil eder. Rüya sahibinin gözünün yükseklerde olduğu, başkalarının malında gözü olduğu yani haram olanı almak için çabaladığı, istediği makam ve mevkilere ulaşmak için hataya düşeceği anlamını taşır.

Rüyada çiğ et doğradığını görmek, aynı zamanda, rüya sahibinin hakkında yapılan dedikoduların aile içinde büyük olaylara neden olacağı ve kişinin ağzının tadının kaçacağı şeklinde yorumlanır.

 

 

DİĞER HABERLER
Tutuklular koğuşu ateşe verdi
Kayınpederini kafasından bıçakladı
Kavga edenlere sosyal mesafe cezası
Sokağa çıkma yasağı gelen gençlere mesaj
20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak?
İstanbul için 'turuncu' alarm
Gençler de yakalandı