08.02.2020  13:10

Rüyada çingene görmenin anlamı | Rüyada çingene görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada çingene görmek, rüya sahibinin pek çok zorlu süreçten geçtikten sonra rahata ereceğine delalet eder. Görülme şekline göre farklı anlamlara sahip olan rüyada çingene görmekle ilgili rüya tabirlerini karar.com’da bir araya getirdik…

+
-

 

Rüyada çingene görmek, rüyayı gören kişinin yaşına ve cinsiyetine göre farklı şekillerde yorumlanır. Çingene evinde oturduğunu görmek, çingene evine misafir olduğunu görmek gibi rüyada çingene görmekle alakalı rüya tabirlerini haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA ÇİNGENE GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada çingene görmek, eğer rüyayı gören kişi genç yaşta ise, beklenmedik bir anda bir yolculuğa çıkacağına ve bu yolculuk sırasında çok eğleneceğine delalet eder. Farklı bir rüya tabirinde ise, rüyada çingene gören kişi, sıkıntılı zamanların ardından ferahlama yaşar, tüm emeklerinin karşılığını alır.

Rüyada çingene görmek, rüya sahibinin zorlu zamanlar geçirse bile çokça sabrettikten sonra feraha ereceğine işaret eder. Rüyada çingene gören kişinin çok dikkatli olması gerekmektedir çünkü hayatında art niyetli kişiler bulunmaktadır.

Rüyada çingene görmek bazı rüya tabircilerine göre ise, iftira ve dedikodu olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin arkasından hiçbir dayanağı bulunmayan dedikodular yapılacağı anlamını taşır. Bu dedikodular halk arasında kolayca yayılır. Bu nedenle rüya sahibi, ağzından çıkan her söze dikkat etmeli, dedikoduya mahal verecek davranışlarda bulunmamalıdır.

Rüyada çingene görmek, genç ve bekar olan rüya sahibi için, evlilik, orta yaşlı kişiler için ekonomik kayıplar, genç ve evli kişiler için gizli haberler almaya işaret eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

ÇİNGENE EVİNDE OTURDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada çingene evinde oturduğunu görmek, rüyayı gören kişinin gençlik
zamanlarında keyifli bir yaşam süreceğine, eğlenceli bir yapıya sahip olduğuna ve çevresindekilere neşe kaynağı olan bir kişi olduğuna delalet eder.

20-02/08/1561737293776-image-57.png

ÇİNGENE EVİNDE MİSAFİR OLDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada çingene evinde misafir olduğunu görmek, iki farklı anlama sahiptir. Eğer, rüyada görülen kişi, iyi niyetli ise, rüya sahibinin maddi anlamda kazanç yaşayacağına, rüyada görülen kişi, art niyetli biri ise, rüya sahibinin arkadaşlarının kötü alışkanlıklara sahip olduğuna ve rüya sahibinin de kötü yollara sapmasına neden olacağına işaret eder.

GÜNÜN VİDEOSU

Koronavirüs hastasına suni teneffüs

Koronavirüs salgını nedeniyle 2 bin 749 kişinin hayatını kaybettiği Çin''de, markette bir anda yere yığılan yaşlı adama bir doktorun her türlü riski göze alarak hiç düşünmeden suni solunum yapması sosyal medyada paylaşım rekoru kırdı.

DİĞER HABERLER
İdlib müzakereleri sona erdi
Türkiye milli bekasını savunmaktadır
'Cesur Başkale' kod adlı terörist yakalandı
Yalova Belediye Başkanı görevden alındı
Emniyete ifadeye çağrıldı
Rusya'dan SİHA ve İHA izni istedik
Beştepe'de kritik görüşme