21.01.2020  13:14

Rüyada fırtına görmek ne anlama geliyor? Rüyada fırtına görmenin yorumu

Rüyada fırtına görmek, rüyada ne kadar korkutucu olsa da gerçek hayatta hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin hayatında gerçekleşecek olan değişikliklere işaret eden rüyada fırtına görmekle alakalı en ayrıntılı rüya tabirlerini ve farklı yorumları karar.com’da bir araya getirdik…

+
-

 

Rüyada fırtına görmek, kimi rüya yorumcularına göre, olumsuz anlamlar taşır. Alınacak vefat haberine, yaşanacak olan başarısızlıklara işaret eden rüyada fırtına görmek, görülme şekline göre çeşitli yorumlara sahip olan rüyada fırtına görmekle ilgili merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA FIRTINA GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada fırtına görmek, özellikle fırtına sonucu ortalık karmaşık bir hal alıyor ise, kişinin hayatında olumlu veya olumsuz pek çok değişiklik yaşanacağına, haberler alınacağına ve rüya sahibinin yoğun bir çalışma hayatının olacağına delalet eder.

Rüyada fırtına görmek, kimi rüya yorumcularına göre ise, rüya sahibinin hayatının olumlu yönde değişeceği ve düzene gireceği, şeklinde yorumlanır.

FIRTINAYA YAKALANDIĞINI GÖRMEK

Rüyada fırtınaya yakalandığını görmek, olumsuz bir şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin yaşamında hayırsız olaylar yaşanacağına delalet eder.

YAĞMURLU FIRTINA GÖRMEK

Rüyada yağmurlu fırtına görmek, eğer rüyayı gören kişi bu fırtınadan zarar görmüyor ise, bolluk ve bereket olarak yorumlanır.

ŞİDDETLİ FIRTINA GÖRMEK

Rüyada şiddetli fırtına görmek, rüya sahibinin üzüleceği olayların yaklaştığına ve kişinin bu duruma hazırlıklı olması gerektiğine işaret eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

KARLI FIRTINA GÖRMEK

Rüyada karlı fırtına görmek, kişinin hayatında hem olumlu hem de olumsuz pek çok değişim yaşanacağına işaret ederken, eğer fırtına çok şiddetli ise, rüya sahibinin başarısız olacağına delalet eder.

20-01/21/firtinaa.jpg

RÜZGARLI FIRTINA GÖRMEK

Rüyada rüzgarlı fırtına görmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatının çok yoğun ve problemli olacağına, pek çok kez şanssızlık yaşayacağına ve bu nedenle rüya sahibinin psikolojisinin bozulacağına delalet eder.

EVİN İÇİNDE FIRTINA GÖRMEK

Rüyada evin içinde fırtına görmek, çok büyük ekonomik kayıplara işaret eder. Bununla birlikte rüyada evin içinde fırtına gören kişi, asi ve boyun eğmeyen bir kişidir. Bu karakteri nedeniyle, zaman içinde büyük kazanç elde eder.

 

DİĞER HABERLER
Apartmanın kapısına ve korkuluklarına dokunmayın
Tutuklular koğuşu ateşe verdi
Kayınpederini kafasından bıçakladı
Kavga edenlere sosyal mesafe cezası
Sokağa çıkma yasağı gelen gençlere mesaj
20 yaş altı vatandaşlara sokağa çıkma yasağı ne zaman başlayacak?
İstanbul için 'turuncu' alarm