22.11.2019  14:33

Rüyada havuz görmek nasıl yorumlanır? Rüyada havuz görmenin tabiri

Rüyada havuz görmek, yardımsever, iyi kalpli ve eli açık kişiyi temsil eder. Rüyasında havuz gören kişinin iyi niyetli ve güzel huylu birinden yardım alacağı şeklinde yorumlanır. Pek çok farklı anlamlar taşıyan rüyada havuz görmekle alakalı tüm rüya tabirleri karar.com’da…

+
-

Rüyada havuz görmek, genel olarak hayırlı anlamlar taşır. Rüya sahibinin dertlerinden kurtulacağında delalet eden bu rüya aynı zamanda güzel bir kadına da işaret eder. Rüyada havuza girmek, başkasının havuza girdiğini görmek gibi farklı yorumları haberimizde bulabilirsiniz…


RÜYADA HAVUZ GÖRMEK NE DEMEK?


Rüyada havuz görmek, rüya sahibinin gönlü geniş ve iyi hasletlere sahip biri tarafından destek göreceğine delalet eder. Bununla birlikte, rüyada görülen havuz, kadına işaret eder. Güzel ahlaklı, yumuşak huylu bir kadın anlamını taşır.


HAVUZA GİRDİĞİNİ GÖRMEK

 

Rüyada havuza girdiğini görmek, gelecek olan sevindirici haberlere işaret eder. Kişinin hayatına huzur ve mutluluk hâkim olur. Rüyada havuza girdiğini gören kişi, kötü alışkanlıklarını geride bırakır ve sıhhatine daha dikkat eder. Bununla birlikte, rüya sahibi hayatına çeki düzen verir ve hareketlerine dikkat eder.


BAŞKASININ HAVUZA GİRDİĞİNİ GÖRMEK


Rüyada başkasının havuza girdiğini görmek, rüya sahibinin elindekilerinin kıymetini bilmesini gerektirecek olaylar yaşayacağına ve bundan sonraki adımlarını daha dikkatli atması gerekeceğine delalet eder. Bununla birlikte rüyasında başkasının havuza girdiğini gören kişinin kendisi bir şey yapmadığı halde birtakım olaylara karışacağına ve bu yüzden hem kendisinin hem de ailesinin üzüntü yaşayacağına işaret eder.

19-11/22/havuz.jpg


HAVUZA DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK


Rüyada havuza düştüğünü görmek, rüya sahibinin mal mülk kaybına
uğrayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyasında havuza düştüğünü gören kişinin çok sıkıntılı durumlara düşeceği ve bu durumlardan ancak ailesinin yardımı ile kurtulabileceği anlamını taşır. Aynı zamanda bu rüya, kişinin alacağı olumsuz haberlere işaret eder.


HAVUZUN BOŞALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada havuzun boşaldığını görmek, uzun zamandır rayında giden ilerin bozulacağına ve rüya sahibinin dara düşeceğine bu nedenle de yoğun stres altında olacağına delalet eder. Rüyasında havuzun boşaldığını gören kişi mal mülk kaybı yaşar, bu nedenle de huzuru kaçar mutsuz bir yaşam sürer.

 

 

GÜNÜN VİDEOSU

Annesiz kalan kuzular için ağladılar

Türkiye’nin İran sınırında meydana gelen iki deprem nedeniyle Van’ın Başkale ilçesinde sayıları binlere varan hayvan ölmüştü. Hayvan sahipleri öksüz kalan yavruları için gözyaşı döktü

DİĞER HABERLER
BUDO'nun bazı seferleri iptal edildi
Maske fiyatları tavan yaptı
Ankara için kuvvetli fırtına uyarısı
Beylikdüzü'nde bir AVM'de dehşet!
Levent'e dev cami
Bahçeli'ye çok sert cevap
Nefes kesen operasyon