Back To Top
Rüyada ışık görmek ne anlama geliyor?

Rüyada ışık görmek ne anlama geliyor?

 - Son Güncelleme: 05.11.2019 Salı 18:22
Rüyada ışık görmek ne anlama geliyor?
- A +

Rüyada ışık görmek, kişinin dertlerden kurtulacağı, sıhhat bulacağı ve hayatında yeni bir sayfanın açılacağı anlamını taşır. Rüya tabirleri arasında olumlu bir yoruma sahip olan rüyada ışık görmekle ilgili ayrıntılar karar.com’da…

Pek çok kişinin anlamını merak edip araştırdığı konulara arasında “Rüyada ışık görmek ne anlama geliyor?” sorusu bulunuyor. Genellikle hayırlı anlamlara sahip olan rüyada ışık görmek, kimi durumlarda farklı anlamlar da taşımaktadır. İşte ayrıntılar…

RÜYADA IŞIK GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada ışık görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Kişinin uzun zamandır muzdarip olduğu dert ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Bununla birlikte, hasta olan rüya sahibi sağlığına kavuşur, huzursuzluklardan kurtulur, mutlu ve dingin bir hayata yelken açar.

SARI IŞIK GÖRMEK

Rüyada sarı ışık görmek, yine olumlu anlama sahip bir rüyadır. Rüyada görülen sarı ışık, şans, kısmet, mutluluk, iş hayatında ve özel hayatta işlerin yoluna girmesi şeklinde yorumlanır.

19-11/05/ruyada-isik-gormekjpgg.jpg

BEYAZ IŞIK GÖRMEK

Rüyada beyaz ışık görmek, rüya sahibinin hayal edip ulaşmak istediği emellerine kısa sürede ulaşacağı ve hem maddi hem de manevi olarak bir bolluk, bereket içinde yaşayacağı anlamına gelir. Rüyada beyaz ışık görmek, farklı rüya tabirlerinde ise, sırların açığa çıkacağına, bu nedenle rüya sahibinin zor duruma düşeceğine ve büyük zarar göreceğine işaret eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

IŞIK TOPU GÖRMEK

Rüyada ışık topu görmek, rüyayı gören kişinin dertlerinden kurtulacağına ve feraha ereceğine işaret eder.

GÖKYÜZÜNDE IŞIK GÖRMEK

Rüyada gökyüzünde ışık görmek, üzüntü ve hüzne işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin işinin ehli olmayan kişilerin emrinde çalıştığına ve kişinin bu durumdan duyduğu rahatsızlığa işaret eder.

KARANLIKTA IŞIK GÖRMEK

Rüyada karanlıkta ışık görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin özellikle dünyalıklarının artacağına işaret eder. Kişinin para, şöhret, mevki ve miras sahibi olacağı anlamını taşır.

IŞIK KAPATMAK

Rüyada ışık kapatmak, rüyayı gören kişinin, mutsuz, huzursuz ve sıkıntı dolu günler geçireceğine delalet eder. Bir bakıma kişinin dünyasının kararacağı şeklinde yorumlanır.

 

 

 

 

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN