22.01.2020  09:53

Rüyada kol saati görmenin anlamı | Rüyada kol saati görmek hayır mıdır şer midir?

Rüyada kol saati görmek, kişinin günlerini dolu dolu geçirdiğine, her anını en iyi şekilde değerlendirdiğine delalet eder. Görülme şekline göre pek çok farklı anlamı bulunan rüyada kol saati görmekle ilgili merak edilenleri ve farklı rüya tabirlerini karar.com’da bir araya getirdik…

+
-

 

Rüyada kol saati görmek, genellikle olumlu şekilde yorumlanır ve dert ve tasaların rüya sahibinin hayatından uzak duracağı anlamını taşır. Kol saati taktığını görmek, kol saati aldığını görmek gibi farklı anlamları bulunan rüyaların tabirlerini haberimizde bulabilirsiniz…

RÜYADA KOL SAATİ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada kol saati görmek, rüyayı gören kişinin çok dakik olduğuna ve hayatının her anının değerini bildiğine delalet eder. Rüyada kol saati gören kişi yaşamaya önem verir ve günlerini dolu dolu geçirir.

Rüyada kol saati görmek, rüya sahibinin dert ve sıkıntılardan uzak bir yaşam süreceğine, günlerini huzur ve mutluluk içinde ailesi ile birlikte geçireceğine işaret eder.

KOL SAATİ TAKTIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saati taktığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatının günden güne güzelleşeceğine delalet eder. Bununla birlikte, rüyada kol saati taktığını gören kişi, zamanını iyi değerlendiren ve dakik davranan bir kişi olarak yorumlanır.

KOL SAATİ ALDIĞINI GÖRMEK

Rüyada kol saati aldığını görmek, rüya sahibinin disiplinli bir kişi olduğu anlamını taşır. Rüya sahibi disiplinli ve dakik davranışları sayesinde zamanını doğru kullanır ve hiçbir aksaklıkla ve aksilikle karşılaşmaz.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

KOL SAATİ BULDUĞUNU GÖRMEK

Rüyada kol saati bulduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı sıkıntıların yaşanacağı şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda rüyada kol saati bulduğunu görmek, aile içinde yaşanacak olan problemlere ve tartışmalara da işaret eder.

20-01/22/kol-saatijpgg.jpg

ALTIN KOL SAATİ GÖRMEK

Rüyada altın kol saati görmek, rüya sahibinin çevresinde olan yalan söyleyen kişilerin bulunduğuna ve kişinin bu yüzden güven sorunu yaşayacağına delalet eder. Farklı bir rüya yorumcusuna göre ise, rüyada altın saat gören kişi, tasa ve kaygılardan uzak bir yaşam sürer.

GÜNÜN VİDEOSU

Türk zırhlısından destansı manevra

Suriye''de, 15 tonluk zırhlı muharebe aracımız ZMA-15, 125 mm’lik topa sahip, 45 tonluk, Rus T-72 tankını kovaladı.

DİĞER HABERLER
Bakan Koca'dan koronavirüs açıklaması
Emniyet'ten Ataklı açıklaması
Antalya'da FETÖ operasyonu: 11 gözaltı
Tuzla Sanayi Sitesi'nde yangın
Bahçelievler'de koronavirüs şüphesi
Otel planı İBB'den döndü
Şüphe vardı, uçağı indirtmedik