22.01.2020  10:08

Rüyada köprü görmenin yorumu | Rüyada köprü görmek ne anlama geliyor?

Rüyada köprü görmek, görülme şekline göre farklı anlamlara sahiptir. Tüm yorumların arasında ise en çok kabul gören olumlu gelişmelerin habercisi olduğudur. karar.com olarak, çeşitli şekillerde yorumlanan rüyada köprü görmekle ilgili en ayrıntılı rüya tabirlerini bir araya getirdik…

+
-

 

Rüyada köprü görmek, rüya sahibinin metanetli duruşuna ve hiçbir şey karşısında yıkılmayacağına işaret eder. Haberimizde, asma köprü görmek, köprünün yıkıldığını görmek, köprüden düştüğünü görmek gibi farklı rüyaların tabirlerini ve merak edilen yorumları bulabilirsiniz…

RÜYADA KÖPRÜ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada köprü görmek, rüyayı gören kişinin muradına ereceğine, hayallerine kavuşacağına ve karşısına hayırlar getirecek olaylar çıkacağına delalet eder. Rüyada köprü gören kişi, şimdiye kadar hiç tatmadığı mutlulukları tadar, sevdikleri ile beraber uzun ve huzurlu bir hayat sürer.

Rüyada köprü görmek, farklı bir rüya yorumcusuna göre ise, rüyayı gören kişinin sağlam karakterine, sabrına ve asaletine işaret eder. Buna göre, rüyada köprü gören kişi, başına gelen her türlü felaket ve zorluk karşısında dik duruşunu asla bozmaz.

ASMA KÖPRÜ GÖRMEK

Rüyada asma köprü görmek, kişinin başına gelecek hayırlara işaret eder.

KÖPRÜNÜN YIKILDIĞINI GÖRMEK

Rüyada köprünün yıkıldığını görmek, rüya sahibinin çalışma hayatında bazı sorunlarla karşılaşacağına ve bu sorunların pahalıya mal olacağına delalet eder.

KÖPRÜDEN DÜŞTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada köprüden düştüğünü görmek, rüya sahibinin karşına hevesle gireceği ve sonunu düşünmeden girişeceği bir iş çıkacağına ancak bu işin sonunda pişman olacağına delalet eder.

KÖPRÜ ÜZERİNDE YÜRÜDÜĞÜNÜ GÖRMEK

Rüyada köprü üzerinde yürüdüğünü görmek, ferahlık, aydınlık ve kurtuluşa ermek olarak yorumlanır. Çaba sarf eden rüya sahibinin emekleri sonunda rahata ereceği, dertlerinden kurtulacağı ve sonunda keyifli günlere kavuşacağı anlamını taşır.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

KÖPRÜ YAPTIĞINI GÖRMEK

Rüyada köprü yaptığını görmek, hayırlı işlere girerek sevap kazanmaya, Allah katında mertebenin yükselmesine işaret eder. Rüyada köprü yaptığını gören kişi, işlediği hayırlar neticesi ile manevi olarak huzuru yakalar.

20-01/22/ruyada-kopru-gormekjpgg.jpg

KÖPRÜ ALTINDAN GEÇTİĞİNİ GÖRMEK

Rüyada köprü altından geçtiğini görmek, rüya sahibinin önüne çıkan kısmeti tepeceği, sonrasından pişman olacağı ancak geç kalacağı şeklinde yorumlanır.

GÜNÜN VİDEOSU

Türk zırhlısından destansı manevra

Suriye''de, 15 tonluk zırhlı muharebe aracımız ZMA-15, 125 mm’lik topa sahip, 45 tonluk, Rus T-72 tankını kovaladı.

DİĞER HABERLER
Emniyet'ten Ataklı açıklaması
Antalya'da FETÖ operasyonu: 11 gözaltı
Tuzla Sanayi Sitesi'nde yangın
Bahçelievler'de koronavirüs şüphesi
Otel planı İBB'den döndü
Şüphe vardı, uçağı indirtmedik
AK Parti'de istifa