Back To Top
Rüyada kurbağa görmenin tabiri | Rüyada kurbağa görmek nasıl yorumlanır

Rüyada kurbağa görmenin tabiri | Rüyada kurbağa görmek nasıl yorumlanır

 - Son Güncelleme: 20.11.2019 Çarşamba 11:30
Rüyada kurbağa görmenin tabiri | Rüyada kurbağa görmek nasıl yorumlanır
- A +

Rüyada kurbağa görmek, genel olarak hayırlı anlamlar taşır. Rüya sahibinin dini vecibelerini tam olarak yerine getirdiği şeklinde yorumlanır. Rüya tabirleri arasında farklı anlamlarda taşıyan rüyada kurbağa görmenin ayrıntılı yorumları karar.com’da…

Rüyada kurbağa görmek, bazı yorumlarda hasreti çekilen kişiye kavuşmak, kimilerinde ise, alınacak haber ile ilişkilendirilir. Rüyada yeşil kurbağa görmek, evde kurbağa görmek gibi farklı görülme şekilleri bulunur. Haberimizde en iyi rüya tabirlerini bir araya getirdik…

RÜYADA KURBAĞA GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada kurbağa görmek, rüya sahibinin dini bütün biri olduğu, Allah’ın yasaklarına riayet ettiği ve dini emirleri yerine getirdiği şeklinde yorumlanır. Aynı zamanda farklı rüya tabirlerinde rüyada kurbağa görmek, kişinin uzun zamandır görmediği yakın bir dostu ile görüşeceğine işaret eder.

Rüyada kurbağa görmek, bazı rüya yorumlarında ise, rüya sahibinin alacağı bir habere delalet eder.

19-11/20/kurbaga.jpg

YEŞİL KURBAĞA GÖRMEK

Rüyada yeşil kurbağa görmek, kişinin hayatında olan olumsuzlukların son bulacağı ve rahata ereceği anlamını taşır. Ancak farklı bir rüya tabirinde ise, bu rüya pek hayırla yorumlanmaz. Bu yoruma göre, rüyasında yeşil kurbağa gören kişinin ailesindeki huzurun bozulacağına ve kişinin kazancında başkalarının gözü olacağına işaret eder.

EVDE KURBAĞA GÖRMEK

Rüyada evde kurbağa görmek, rüyayı gören kişinin maddi kazanç sağlayacak yeni işlere adım atacağı ancak daha bu işlerden pişmanlık duyacağı anlamını taşır. Farklı bir rüya tabirinde ise rüya sahibinin evde ailesi ile birtakım tartışmalar yaşamasına delalet eder.

DİĞER RÜYA TABİRLERİ İÇİN TIKLAYIN

KURBAĞA YAVRUSU GÖRMEK

Rüyada kurbağa yavrusu görmek, iyilik ve güzelliğin temsilcisidir. Rüyada kurbağa yavrusu görmek başka bir rüya tabirinde ise, kişinin çok sevap kazanmasına neden olan işler yapacağına ve çevresindeki ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatacağına delalet eder.

BÜYÜK KURBAĞA GÖRMEK

Rüyada büyük kurbağa görmek, rüya sahibinin çok yoğun geçen çalışma döneminin uzun sürmesi nedeniyle yorgun düşeceği şeklinde yorumlanır. Bununla birlikte, kişinin mal mülk sahibi olacağına da işaret eder.

ÖLÜ KURBAĞA GÖRMEK

Rüyada ölü kurbağa görmek hayırlı anlamlar taşımaz. Rüya sahibinin yakın zamanda hem maddi hem manevi kayıplar yaşayacağı şeklinde yorumlanır.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN